MacBook Pro M.2 Pro 2023'te menteşe sesinden gıcırdama sesi geliyor

xcxworld

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, şu an kullanmakta olduğum MacBook'u 22 Eylül 2023 tarihinde teslim aldım ve sorunsuz bir şekilde kullanıyordum ancak birkaç saat önce fark etmemle beraber menteşenin sağ tarafından gıcırdama-çatırdama sesi geldiğini fark ettim. Araştırdığımda da bu sorunun kronik olduğunu fark ettim. Gördüğüm kadarıyla Apple'ın yeni kasa MacBook'larında olan bir sorun bu 3 sene önce MacBook Pro M1 Pro-Max modelleriyle başlamış yani bu sorun ve çok konuşulmadığını fark ettim kendiniz araştırıp bulmadıkça çünkü almadan önce böyle bir problemle ilgili hiçbir şey duymamıştım.

Hey neyse önemli olan konuya gelelim laptopu alalı 1 hafta oldu ve Trendyol'dan almıştım kendisini ve bildiğim kadarıyla hala Apple destek üzerinden yardım alabilirim ancak değişim yapmaları mümkün olur mu? Anladığım kadarıyla değişim politikaları sadece Apple Store'dan alındıysa geçerli oluyormuş çünkü.

MacRumours forumundaki 2. videodaki sesi çıkarıyor menteşe ve Reddit'e benim sorunu yaşayan bir sürü insan var ve az çok aynı ses çıkıyor menteşeden ya da kasadan geliyorda olabilir ancak bana menteşe gibi geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüketici hakem heyetine yazın. Apple ile aylarca çözemediğim sorunu tüketici hakem heyeti ile 1 haftada çözdüm.

Geri
Yukarı