MacBook Pro M2 VS iPad Pro M2

UTKUOZER

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Gt 520m & İntel hd graphics 3000
İntel i5 2430m
Bilgisayar mühendisliği veya yazılım mühendisliği okuyacağım. Amerika'dan getirteceğim. Hangisini alacağım karar veremedim. Okul için sizce hangisi daha iyi olur? Eğer iPad alırsam yanında para biriktirip sırayla klavye ve kalem alacağım. Evde laptop olarak sadece 2009'dan kalan bir laptop var. Oyun belki arada falan oynarım o da IPad'dan 90 FPS PUBG.

Bilgisayar mühendisliği veya yazılım mühendisliği okuyacağım. Amerika'dan getirteceğim. Hangisini alacağım karar veremedim. Okul için sizce hangisi daha iyi olur? Eğer iPad alırsam yanında para biriktirip sırayla klavye ve kalem alacağım. Evde laptop olarak sadece 2009'dan kalan bir laptop var. Oyun belki arada falan oynarım o da IPad'dan 90 FPS PUBG.

Bu soru mu? Tabii ki de MacBook. IPad'e isteseler RTX 4090 koysunlar yine de o bir büyük ekranlı bir telefondur.

M2 IPad: En az 8 yıl güncelleme desteği + 2 yıl güvenlik güncelleştirmeleri/ Klavye + kalem ayrı.
M2 Macbook Pro: Masaüstü işletim sistemli kompakt bir cihaz.

8 GB modeli almayın 16 GB olsun RAM. Eğer bütçem yetmez diyorsanız Air'e yönelebilirsiniz.
Hocam Amerika wallmarttan alacak dayım. O yüzden 16 GB şansına alabilir. Ben gidip almadığım için bilemem orda anlık stok ne var şuan zaten 35k bütçem var macbook pro 31k orda.

Hocam Amerika wallmarttan alacak dayım. O yüzden 16 GB şansına alabilir. Ben gidip almadığım için bilemem orda anlık stok ne var şuan zaten 35k bütçem var macbook pro 31k orda.
Micro Center, Target, Best Buy gibi yerlerden de alınabilir stok yoksa. Muhtemelen stok en azından birinde vardır. Kelly's her neyse Electronic Shop gibi yerler de var ama onları muhtemelen tercih etmezsiniz.

Micro Center, Target, Best Buy gibi yerlerden de alınabilir stok yoksa. Muhtemelen stok en azından birinde vardır.
Yok hocam dayıma en yakın mağaza orası stok yoktur derken 16 GBın olmayabilir. 8 GB ramli olan her zaman var dedi.

Şansınızı deneyin. Olmazsa en yakın muadillere gidersiniz. En kötü ikinci plandakilere girersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı