Clover macOS Mojave Clover EFI nereden indirilir?

Evet. O configi kullanmanız gerekiyor.
Hala End SetConsoleMode yazıp yeniden başlatıyor.
Benim size verdiğim EFI, Clover değil. Ayrıca yanlış imajı indirmişsiniz. Hala attığım linkten indirmemeye de devam ediyorsunuz. Attığım linkten yeniden indirin. Zaten ondan sonra EFI gelecektir. Eğer gelmezse yine aynı yerden EFI dosyasını indirip oraya atın.
Hayır, indirdim ama hatalı.
1648892443083.png

Bakın verdiğiniz yerden indirdim.

Ben bir ara konu açmıştım. Monterey kurabilirsiniz demiştiniz.
Bu arada o imajı indirin demedim. Sadece oradan BIOS ayarlarını yapın dedim ancak Monterey kurmak istiyorsanız elbette o imajı indirebilirsiniz.
Deneyeceğim. Olmadı diğeri.
Bu arada o imajı indirin demedim. Sadece oradan BIOS ayarlarını yapın dedim ancak Monterey kurmak istiyorsanız elbette o imajı indirebilirsiniz.
EFI klasörü'de gelir değil mi?

Hocam şu an biraz sonra USB hazır olacak deneyeceğim.
Kurabilirsiniz elbette fakat böyle bir HDD ile kasabilir. Size kalmış bir tercih tabii...

Evet gelecektir. Sadece sonradan yapmanız gerekecek şey config dosyasını "config.plist" olarak adlandırmak olacak.
Hocam USB'imle ilgiliymiş. Bozukmuş. 64GB ile yazdıracağım o bozuk değil.
Kurabilirsiniz elbette fakat böyle bir HDD ile kasabilir. Size kalmış bir tercih tabii...

Evet gelecektir. Sadece sonradan yapmanız gerekecek şey config dosyasını "config.plist" olarak adlandırmak olacak.
Hocam belki birinci bozuktur da eklemiyordur. Olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet.

Hocam az önce USB'imde olan veriler gitti. Şimdi yeniden FAT32 olarak biçimlendirip yeniden atsam çalışır mı?
Zaten formatlama yapıyorsanız diskinizin içindeki verileri yedeklemeniz gerektiğini bilmeniz gerekirdi aslında. O verileri çok az bir ihtimal belki veri kurtarma programı ile kurtarabilirsiniz ancak onun dışında o veriler geri gelmeyebilir.

Geri
Yukarı