macOS Ventura geliştirici beta sürümü kuruluma girmiyor

Hocam normalde o dosyayı açıp yükle dedikten sonra da .App uzantılı dosya geliyor ama sizde açılmıyormuş, dosya hatalı inmiş olabilir. Normalde açılması lazım.

Bende 13 yüklü hocam, bugün bir bakayım en iyisi.
Ekran Resmi 2022-07-18 06.28.38.png

Evet böyle iniyor hocam.

Hocam normalde o dosyayı açıp yükle dedikten sonra da .App uzantılı dosya geliyor ama sizde açılmıyormuş, dosya hatalı inmiş olabilir. Normalde açılması lazım.

Bende 13 yüklü hocam, bugün bir bakayım en iyisi.

Bir şeyler bulabildinizmi hocam ? Ben bakamadımda bugün.

Son düzenleme:
Ben Ventura'yı yükledikten sonra silmiştim, dosya da az boyutlu değil. 15 GB civarı olması lazım :D.

Anladım hocam. Geçen gün webarchive bakmıştım Windows üzerinden orada da yoktu sanırım dosya :(

Ekran Resmi 2022-07-18 12.36.38.png

Ben Ventura'yı yükledikten sonra silmiştim, dosya da az boyutlu değil. 15 GB civarı olması lazım :D.
Evet hocam dosyayı silmişler sanırım içeriği boş gözüküyor :)

Ekran Resmi 2022-07-18 12.45.01.png

Hocam kurduğunuz USB'de dosyalar duruyorsa halledilebilir çünkü RAW dosyası hazırlamada (Disk İzlencesi ile olan şekil) USB'deki dosyalar RAW dosyasına dönüştürülüyor.

Son düzenleme:
USB'yi sürekli kullanıyorum, USB'de de dosya yok.

Anladım hocam. Bende sıkıldım gece gece USB'ye Monterey imaj yazıyorum :).

Ekran Resmi 2022-07-18 15.35.44.png

USB'yi sürekli kullanıyorum, USB'de de dosya yok.

Hocam bir de size bir şey soracağım (muhtemelen yeni konu açmam gerekecek ama) bugün içinde Full yaşadım bu sorunu, hocam şimdi PC uykuya geçiyor ya ekran kapanıyor ilk 5 - 10 sn klavyeden random bir tuşa veya fareye basarak açabiliyorum. Fakat ekran kapandıktan 5 - 10 sn sonrasında hiçbir şekilde geri açamıyorum. Sadece kısık fan sesi geliyor. Güç tuşun 10 sn basılı tutup hard reset ile açabiliyorum sadece. Sizce nedendir veya Config dosyası ile alakası olabilir mi?

Son düzenleme:
Gibmacos ile ventura imajını indirebilirsiniz. Ben o şekil yaptım.

Denerim, teşekkürler.

1658354330552.png

Neredeyse yarısı indi hocam. Ve bir de başka bir çözüm daha buldum bu imajı kurmadan önce onu deneyeceğim.

Ekran Resmi 2022-07-21 12.02.09.png

Bekliyorum hocam, bu sefer olacak gibi hissettim :)

Yok hocam, sonuç yine aynı. Kext güncellemeyi ve OpenCore sürümümü 1.83 yapmayı deneyeceğim şimdi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı