Çözüldü Mavi Ekran Hatası - DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DeepHeLL

Hectopat
Herkese merhaba. Bugün ilk defa mavi ekran hatasıyla karşılaştım. Bilgisayar açılınca bazen 4-5 saniye içinde bazen de 1 dakika içinde resetleniyor. 1-2 resetten sonra bir kaç seçenek geldi karşıma. O seçeneklerden bilgisayar hata verince yeniden başlatmamasın seçeneğini seçtim. Artık bilgisayar açılınca bu ekran geliyor.

Hata bu: driver_irql_not_less_or_equal (kbdclass.sys)

Diğer konulardan okuduğum kadarıyla minidump dosyasını upload etmem gerektiğini gördüm fakat bilgisayar açılınca upload edecek kadar vaktim olmuyor.

- - - Güncellendi - - -

Bu arada bi' şey farkettim. Laptop'ın klavyesini kullanmadığım zaman hata oluşmuyor fakat bir tuşa bastığım zaman direk hata geliyor. Şu an usb klavye kullanarak düzeltmeye çalışıyorum. Sistem Geri Yükleme ile halledebilir miyim?

Çözüm
Dene geri yüklemeyi eğer çözülmezse paylaş bizimle.

Bilgi amaçlı soruyorum sadece herhangi bir sistem optimizasyon programı yüklediniz mi ?
Usb klavyede de hata verdi. Klavye kullanmadan geri yükleme yapma şansım var mı?
CCleaner yüklü bilgisayarda.

- - - Güncellendi - - -

Geri Yükleme yapınca sorun düzeldi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı