Maximum Genç kredi kartı limiti artar mı?

GreatArcher

Kilopat
Makaleler
1
Bu sene üniversiteye kayıt yaptıracağım. Maximum Genç kredi kartını üniversite öğrencilerine ya da çalışan gençlere veriyorlar. Üniversiteye kayıt yaptırınca başvurmayı düşünüyorum fakat 2000 TL limit veriyormuş banka. Ben şu an serbest zamanlı olarak çalışıyorum. Bu gelirimden dolayı limiti artırabilirler mi?

Bu sene üniversiteye kayıt yaptıracağım. Maximum Genç kredi kartını üniversite öğrencilerine ya da çalışan gençlere veriyorlar. Üniversiteye kayıt yaptırınca başvurmayı düşünüyorum fakat 2000 TL limit veriyormuş banka. Ben şu an serbest zamanlı olarak çalışıyorum. Bu gelirimden dolayı limiti artırabilirler mi?

Bende çalışıyorum ama 2000'nin üstünde vermiyorlar. Kaç defa başvuruda bulundum ama kabul etmiyorlar. Başka banka deneyin.

Limit artırımı nasıl işliyor tam olarak belli değil. Herhangi bir işte çalışmıyorum yeni mezun oldum bende. Şuan 3 kredi kartım var toplam limit 140 bin civarı.

Limit artırımı nasıl işliyor tam olarak belli değil. Herhangi bir işte çalışmıyorum yeni mezun oldum bende. Şu an 3 kredi kartım var toplam limit 140 bin civarı.

Ben kredi kartı borcumu hep ödedim otomatik ödemeye bile bırakmadım ama ısrarla 2K'den fazla vermiyorlar. Belki bu bankayı bırakırım ileride.

Yeni konular

Geri
Yukarı