Gıda McDonalds Burger Crush tekrar başladı

Çıtır burger yazan yere basıp kullan diyorsun şimdi sakın basma kasaya gidince bas 15dk mi ne kullanma süresi var süre geçince kullanamıyorsun.
Kullana basıp kullanmayınca bir yarım saat sonra geri geliyor uygulamaya. Silinmiyor ödül.

Kullana basıp kullanmayınca bir yarım saat sonra geri geliyor uygulamaya. Silinmiyor ödül.
Doğrudur hocam ben siliniyor diye bildiğim için hiç bizzat denemedim. Ama riske atmaya değmez bence :D

Doğrudur hocam ben siliniyor diye bildiğim için hiç bizzat denemedim. Ama riske atmaya değmez bence :D
Ben de ilk acaba kullan deyip geri gelsem ne olur diye denedim. Silindi ödül desteğe yazacaktım tam, geri geldi. Kendi kendime ufak bir panik yaptım.

bu oyunu nasıl oynuyoruz onu hiç anlamadım huawei p20 var bende telefondan telefona değişiyor mu ben 3 4 defa patlattım ama bana hiç bişi vermedi nasıl puan toplayıp alıcaz ?

Bu oyunu nasıl oynuyoruz onu hiç anlamadım Huawei P20 var bende telefondan telefona değişiyor mu ben 3 4 defa patlattım ama bana hiçbir şey vermedi nasıl puan toplayıp alacağız?

4'lü yan yana veya kare yapınca 5 saniye veriyor, tamamen ona oynuyorsunuz zaman sıkıntı olmayı bırakana kadar.

Geri
Yukarı