MediaTek Helio G99 işlemci iyi midir?

@Yusuf Aydıner Şimdi bende A24 var PUBG deneyip geldim. HD High ayarda oyun sorunsuz akıyor. Ama böyle sanki ucu ucuna yetiyormuş gibi. Oyuna birkaç güncelleme gelse HD ayara 1 sene anca dayanır bence. Tabii grafik ayarlarını düşürerek, GFX falan kullanarak daha da uzun dayanabilir.

Ne eksik ne fazla. Oyun performansından beklentim zaten bu kadardı. Teşekkür ederim.

ikinci beklentim sosyal medyada ana sayfada dolaşırken kasma takılma olmaması, a24 te böyle sorun var mı tabiri caizse bal gibi aksın istiyorum telefon @Poyraz Kuzgun

Ne eksik ne fazla. Oyun performansından beklentim zaten bu kadardı. Teşekkür ederim.

İkinci beklentim sosyal medyada ana sayfada dolaşırken kasma takılma olmaması, A24'te böyle sorun var mı tabiri caizse bal gibi aksın istiyorum telefon @Poyraz Kuzgun

G99 için böyle bir sorun olacağını sanmıyorum.

Eyvallah, bunu önemsiyorum çünkü elimde şuan oppo Reno 3 var ara geçişlerde, sayfaları sağa sola kaydırınca felan hiç zevk almıyorum sanki telefon 30 fps gibi.

İkinci beklentim sosyal medyada ana sayfada dolaşırken kasma takılma olmaması, A24'te böyle sorun var mı tabiri caizse bal gibi aksın istiyorum telefon @Poyraz Kuzgun

Sosyal medyada hiçbir sıkıntısı yok şu anda. Bende sosyal medya ağırlıklı kullanıyorum. Yağ gibi akıyor. +6 GB'ta sanal bellek var. Bilmeyen kişiler bir işe yaramıyor diyor ama. Ben yeri geliyor. X, Instagram, TikTok'ta falan uygulamadan uygulamaya atlıyorum. Birini açıp diğerine geçtiğimde sanal bellek uygulamayı kapatmadan arkada tutuyor. Üst üste uygulama açıpta tekrar bir diğerine döndüğümde şak diye getiriyor. Sosyal medyadan yana bir kuşkun olmasın o konuda gayet iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı