Meslek lisesinde başarı olup iş hayatına atılan var mı?

memet13

Femtopat
Merhaba. 9. sınıf mesleki ve teknik Anadolu lisesi okuyorum. Meslek lisesi mezunu olup iş hayatına giren gördünüz mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 9. sınıf mesleki ve teknik Anadolu lisesi okuyorum. Meslek lisesi mezunu olup iş hayatına giren gördünüz mü?

Hocam eğer staj yerinizde güzel bir başarı elde ederseniz sizi çağırma ihtimalleri oluyor ama çok heyecanlanmayın çok fazla ihtimali olan bir şey değil.

makine ve tasarım teknolojisi
Hocam bende aynı bölümü okuyorum şu anda da KPSS'ye hazırlanıyorum makine bölümü okuyup da ilk girdiği KPSS'den atanıp memur, işçi olan çok fazla tanıdığım var. Bölümün şu an alımları güzel fakat biraz fazla puan istiyor KPSS için. 4 yıl sonra alımlar nasıl olur bilemiyorum.

Hocam bende aynı bölümü okuyorum şu anda da KPSS'ye hazırlanıyorum makine bölümü okuyup da ilk girdiği KPSS'den atanıp memur, işçi olan çok fazla tanıdığım var. Bölümün şu an alımları güzel fakat biraz fazla puan istiyor KPSS için. 4 yıl sonra alımlar nasıl olur bilemiyorum.

Dalınız neydi bizim okulda şu an 3 tane dal var bilgisayarlı makine, bakım onarım, makine tasarım ressamlığı var sizin hangisi.

@memet13 hocam ben 12.sınıfım Anadolu mesleğim yardımcı olabileceğim bir şey olursa DC'den isterseniz yazın skaan12. Elimde CNC kodları da var işinize yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı