Metin2 için PC toplama

İlk önce yorumlarınız için teşekür ederim. Yanlız 4k oyun oynamicam. Metin2 zaten en fazla 1080 çözünürlük var. Örnek olması amacı ile bir video paylaşıcam sizlerle. Attığım videodaki savaşta bende vardım yanlız videoyu çeken ben değilim. Fakat video çeken kişinin bilgisayarı bile kasıyor savaş başladıktan sonra bendede aynı şekilde kat kat daha fazla kasıyor bu sorunu çözecek bir sistem arıyorum. Bütçe belirtecek olursam 3500-4000 tl arası.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şayet gayeniz yalnızca Metin2 gibi oyunlarsa 3500 TL civarında bir sisteme hiç gerek yok. 1500 TL monitör dahil bir sistem dahi Metin2'yi her koşulda en iyi şekilde oynatacaktır.

Eğer sistem SSD'siz olsun diyorsanız en iyi bu sistemdir. OC destekleyen anakart ve işlemci, canavar gibi bir sistem. SSD'li halini birazdan topluyorum.
2016-04-25 17_48_10-Sinerji Bilgisayar - Sistem Tavsiyeleri - PC Toplama - Ekran Kartı.png

SSD eklenmiş hali bu, işlemciye kıyamadım :)
2016-04-25 17_54_35-Sinerji Bilgisayar - Sistem Tavsiyeleri - PC Toplama - Ekran Kartı.png

Ne Metin 2'imiş be 4 bin görüntülenme var konuda. Bırakın böyle oyunları çok eskiden oynardık biz Metin 2'yi. Hatırladıkça bir garip oldum. Eski günleri hatırladım 6 tane dolunayı +7 de ve +8 de yakmıştım ne güzel günlerdi.

Eğer sistem SSD'siz olsun diyorsanız en iyi bu sistemdir. OC destekleyen anakart ve işlemci, canavar gibi bir sistem. SSD'li halini birazdan topluyorum.
Eki Görüntüle 156840

SSD eklenmiş hali bu, işlemciye kıyamadım :)
Eki Görüntüle 156843
Sistem olarak bunu almış bulunmaktayım. Cuma günü inşaallah elimde olacak. 3870tl tuttu toplam. Kredi kartına 9 taksit aldım için 4000tl ödedim. PC elime geçince resimlerini atacağım çünkü bir çok kişi burda boş zaman aldığımı düşünüyordu.

Ne metin 2'miş abi forumu açıyorum hep başta kilit lazım konuya :)
Neden başta biliyormusun. Çünkü metin2,deki bendeki kasma sorununu bu zamana kadar hiç bir forumda çözümünü yazan olmadı gelen sistem ile çözülürse gerçekten bu konunun sabite alınması lazım. :)

Metin 2 için 4000 TL yazıktır...
Konuyu baştan incelerseniz metin2 için değil sadece dier oyunlar için olduğunuda belirttim. Ama baştaki sorunum tabi metin2,deki kasma sorunu.

Neden başta biliyormusun. Çünkü metin2,deki bendeki kasma sorununu bu zamana kadar hiç bir forumda çözümünü yazan olmadı gelen sistem ile çözülürse gerçekten bu konunun sabite alınması lazım. :)

Konuyu baştan incelerseniz metin2 için değil sadece dier oyunlar için olduğunuda belirttim. Ama baştaki sorunum tabi metin2,deki kasma sorunu.
Gelen sistem ile sabite alınması :) 1000 tl'ye bile mt2 açan sistem yapılır 0 lag oynarsın bence boş konu.

Gelen sistem ile sabite alınması :) 1000 tl'ye bile mt2 açan sistem yapılır 0 lag oynarsın bence boş konu.
Haklısın sana kalsak 500tl ile çözersin aslında de mi? Sen konuyu anlamamışın bir tekrar oku istersen ben şu anki sistemim ile de metin2 oynuyorum tabii ki lonca savaşlarına girene kadar... Ayrıca üstüne basa basa tekrar dememe rağmen anlamıyorsunuz bi çoğunuz sadece metin2 için değil dier oyunlar içinde diyorum. Haa bu arada şu 1000tl'lik sistemini bir atarsan konuya görelim millet yararlansın belki savaşta kasmaz 10-10 bir savaşta hem de... ;)o_O

Son düzenleyen: Moderatör:
Haklısın sana kalsak 500tl ile çözersin aslında demi? Sen konuyu anlamamışın bi tekrar oku istersen ben şuanki sistemim ilede metin2 oynuyorum tabiki lonca savaşlarına girene kadar... Ayrıca üstüne basa basa tekrar dememe rağmen anlamıyorsunuz bi çoğunuz sadece metin2 için değil dier oyunlar içinde diyorum. Haa bu arada şu 1000tllik sistemini bi atarsan konuya görelim millet yararlansın belki savaşta kasmaz 100-100 bir savaşta hemde... ;)o_O

Kardeşim sen dua et ceza yememişsin. Senin yaptığın algı oyunu BAŞLIĞINA DİKKAT ETMENİ ÖNERİRİM insanlar sırf senin sistemin için 17 sayfa yorumu okuyamaz biraz dikkat et konularına.
Benim yaptığım algı oyununda ne var bir söylermisin ayrıca 18 sayfa yorumun 10 sayfasıyla benim alakam bile yok millet kendi arasında tartışma çıkardı vay o sistem öylemi dizilir vary şu sisteme şu olurmu vay bu daha iyi sen neyin davasındasın ben onu anlamadım.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı