Mi Box Disney+ çalışmıyor

mitescere

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Mi Box 4K sorunsuzca tüm uygulamaları çalıştırıyor fakat Play Store'dan indirdiğim Disney+ uygulaması Disney+ logosundan ileri gitmiyor.
Bu hatayı tecrübe eden var mı?

İnternet kablosuz. İnternet hızı minimum 30 Mbps ve diğer box uygulamaları sorunsuz çalışıyor. Uygulamayı 3 kere silip tekrardan kurdum.
Aynı ağ üzerinden telefonlardan giriş yapılabiliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyla ilgili çözüm bulabildiniz mi? Aynı sorun bende de var altta yükleme dönüp duruyor şifre ve kullanıcı ekranına gelinmiyor.

Bende de aynı sorun vardı Mi Box'i telefonumun internetine bağladım öyle denedim açıldı. 1 dk dizi açtım açıldı izliyorum sonra izlerken telimin internetini kapattim normal evin ağına otomatik baglandi. 3 saat oldu bir sorun yok sizde bir deneyin derim. İnşallah yardimci olmusumdur.

@Captain Who @Tatlibelam66 @mitescere @Teo_1907
Arkadaşlar sorunu çözdüm internetinizde güvenli internet hizemti açıksa devre dışı bırakın müşteri hizmetlerini arayıp güvenli internet hizmetimi devre dışı bırakmak istiyorum deyin sorun çözülür aile profileri Disney+ engeliyor.

@MKaana yardımın için çok teşekkür ederim fakat TurkNet kullanıyorum tekrar kontrol ettim güvenli internet profili kapalı bende ona rağmen bağlanmadı ama 2.4 GHz ağına bağlanınca Disney'e girmiyor 5.GHz ağına bağlanınca Mi Box s 4K da sorun olmuyor içerikleri oynatıyor büyük ihtimalle uygulamada bug var umarım en kısa zamanda düzelir 2.4 ve 5 GHz Wi-Fi ağı kullananlar 5 GHz'ye bağlanmayı denesin.

Dosya Ekleri

• IMG_2283.JPEG
    IMG_2283.JPEG
    97,8 KB · Görüntüleme: 233
Selam, yukarıda yazdıklarınızın hepsini bende denedim ama loading ekranında sabit kalıyor bir türlü çözemedim.

Sorunu çözdüm en azından kendi cihazımda.

Ağ ayarları üzerinde IP ayarlarını DHCP den statik’e çeviriyoruz.

IP ADRESİNİ: 192.168.1.2
AĞ GEÇİDİNİ: 192.168.1.1
AĞ ÖN EKİ UZUNLUĞU: 24
DNS 1: 8.8.8.8
DNS 2: 8.8.4.4

Statik IP ayarlarını bu şekilde düzenlerseniz sorun ortadan kalkacaktır.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    119,4 KB · Görüntüleme: 249
Son düzenleme:

Geri
Yukarı