Rehber Mi Flash ile Stock ROM kurma

Selam,

Bugün Mi Flash ile stock ROM nasıl kurulur onu gosterecegim.

Adim 1:
Telefondan USB hata ayiklamayi acin.

Adim 2:
Mi Flash uygulamasini indirin.

Adim 3:
Uygulamayı çalıştırın. Sizden acilista suruculeri indirmenizi isteyecek. Suruculer yuklu ise es gecin.

1667247024454.png

Adim 4:
Fastboot ROM dosyasini secin.

1667257937085.png

Adim 5:
Flashlayin!
Clean all secili olsun bu arada.

1667258061473.png

Not: Islemler bitmeye dogru error verebiir, reboot yaziyorsa sistem acilacaktir.

Islemler bu kadardi. Telefonumuza Fastboot ROM bu sekilde yukledik. Bilgisayarim yok diyorsaniz bu rehberime goz atabilirsiniz:

Windows ile alakali olabilir, baska Windows surumu deneme sansiniz var mi?

Şu an 7'den denedim, 8.1 ile de denemiştim olmamıştı.

Windows ile alakali olabilir, Baska Windows surumu deneme sansiniz var mi?
Açıkçası bu hafta sonu telefon model yükseltmeyi düşünüyordum, telefon birden kapandı hocam, telefoncu işlem için 300 tl gibi uçuk bir ücret isteyince evde kendim yaparım dedim. Şimdi cihaz elimde kaldı, alacağım telefon için ise bu telefonu satacağım.

Son düzenleme:
Hocam merhaba. Su an Redmi Note 10 Pro cihazimda MIUI 14 kullaniyorum ve pili inanilmaz hizli bitiyor. Bu sebepten 12.5 surumune donmek istiyorum, eskiden guncelleme ayarlarinda guncelleme paketi sec deyip dosya yoneticisinde isimlerle falan oynayip surum degisilebiliyordu ama sanirim fix yemis, paketi secince uygulamadan atiyor. Bu yontemi kullanarak surum dusurmem icin bootloader kilidi acik olmak zorunda mi? Garantisi var cihazin yakmak istemiyorum. Gerci uygulamadan bootloader kapaniyormus. Oyle yapsam telefonu garantiye vermem gerektiginde anlarlar mi islem yaptigimi?

Yeni konular

Geri
Yukarı