Rehber Mi Flash ile Stock ROM kurma

Selam,

Bugün Mi Flash ile stock ROM nasıl kurulur onu gosterecegim.

Adim 1:
Telefondan USB hata ayiklamayi acin.

Adim 2:
Mi Flash uygulamasini indirin.

Adim 3:
Uygulamayı çalıştırın. Sizden acilista suruculeri indirmenizi isteyecek. Suruculer yuklu ise es gecin.

1667247024454.png

Adim 4:
Fastboot ROM dosyasini secin.

1667257937085.png

Adim 5:
Flashlayin!
Clean all secili olsun bu arada.

1667258061473.png

Not: Islemler bitmeye dogru error verebiir, reboot yaziyorsa sistem acilacaktir.

Islemler bu kadardi. Telefonumuza Fastboot ROM bu sekilde yukledik. Bilgisayarim yok diyorsaniz bu rehberime goz atabilirsiniz:

Hocam merhaba. Su an Redmi Note 10 Pro cihazimda MIUI 14 kullaniyorum ve pili inanilmaz hizli bitiyor. Bu sebepten 12.5 surumune donmek istiyorum, eskiden guncelleme ayarlarinda guncelleme paketi sec deyip dosya yoneticisinde isimlerle falan oynayip surum degisilebiliyordu ama sanirim fix yemis, paketi secince uygulamadan atiyor. Bu yontemi kullanarak surum dusurmem icin bootloader kilidi acik olmak zorunda mi? Garantisi var cihazin yakmak istemiyorum. Gerci uygulamadan bootloader kapaniyormus. Oyle yapsam telefonu garantiye vermem gerektiginde anlarlar mi islem yaptigimi?
BL kilidini acmak zorunda degilsin, direkt ROM atabilirsin.

2 gündür uğraşıyorum. miui 14 global fastboot programını attıgınız sayfanın lınkınden de ındırdım, baska sayfalardan ındırdım ancak ne yaptıysam olmuyor ve telefon şuan fastboot modunda, hiçbir şekilde fastboot modundan çıkmıyor. Yeniden başlatıyorum geri fastboota giriyor. Main menu menusunden reset atıyorum yıne fastboota gırıyor.
Telefon modeli POCO X3 PRO

1703977338446.png

The System cannot find the file specified. (0x80070002: Execute: \..\..\flash_all_except_storage.bat) hatası alıyorum. Cihaz Redmi Note 8 Pro.

Yeni konular

Geri
Yukarı