Millenicom hız değişikliği yapılabilir mi?

Milleni burda hiçbir şey yapamaz hocam onlara göre sende altyapı yok görüyorlar. direk apiden sorgu atıyorlar çünkü sorun tt sisteminde. 1 saat önce var şimdi yok diyorsunuz bazen apileri cortlayabiliyor 1-2 gün bekleyip düzelmezse il müdürlüğüne danışmak en kesim çözüm olacaktır.

Bende de boş port yok ikken böyleydi sonra ümit önala yazdıktan sonra port açıldı gözüktü sistemde port var diye.

Millenicom zaten kötü bir ISS müşteri hizmetleride çok kötü normal yani.

Devre numaranı öğrenmen gerekli Türk Telekom bölge müdürlüğüne gidip devre numaranı millenicoma verince belki nakil yaparlar.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
Sanırım birkaç gün apilerin gelmesini bekleyeceğiz, bakalım.
Bu arada Mileni dışında önerdiğiniz bir ISS var mıdır?

Kesin sorun Telekom sisteminde diyemeyiz boş port kalmamıştır.
Boş port kalmadığında boş port yok uyarısı verir. Direkt altyapı olduğu halde yok demesi sistemde portların pasif kaldığını gösteriyor. Bunun için planlama birimine gidip ev adresini gösterip şikayetini aynen dile getirmeli. Netyüz sisteminden portu tekrar aktif hale getirdikten sonran yeniden görünür hale gelecektir. Bizzat başıma geldiğinden biliyorum.

Pahalı gelmezse TurkNet öneririm.
Önceden de TurkNet'liydik. Zaten Mileni'ye geçiş sebebimiz TurkNet'in fiyatıydı. Şuan için 400₺ bana eskisi gibi pahalı gelmiyor. Ama sanırım zamlanacak. Bakalım. :)

Boş port kalmadığında boş port yok uyarısı verir. Direkt altyapı olduğu halde yok demesi sistemde portların pasif kaldığını gösteriyor. Bunun için planlama birimine gidip ev adresini gösterip şikayetini aynen dile getirmeli. Netyüz sisteminden portu tekrar aktif hale getirdikten sonran yeniden görünür hale gelecektir. Bizzat başıma geldiğinden biliyorum.
Dediğiniz gibi bekleyeceğiz sanırım.

benimde başıma geldi bazılarında boş port yokken altyapı yok diye gösteriyor bazılarında ise boş port yok yazıyor goknette

Yeni konular

Geri
Yukarı