Millenicom hız değişikliği yapılabilir mi?

Online işlemlerden mi yapmalıyım müşteri hizmetlerinden mi sizce?
OİM üzerinden kayıt açabilirsiniz ya da sözlü anlatacağım derseniz de arayabilirsiniz. Tüm riskin size ait olduğunu, kopma olursa da yine onlara ulaşıp hızı azalttıracağınızı söyleyin. Genelde yaparlar diye düşünüyorum. Bu yolla TürkNet'in 33 Mbps dediği altyapıda sorunsuz 80/20 Mbps hız alıyorum.

8 senedir Millenicom kullanıyorum mobil uygulaması berbat ötesi hiçbir fonksiyonu yok siz müşteri hizmetlerine ulaşarak yapın.
OİM üzerinden kayıt açabilirsiniz ya da sözlü anlatacağım derseniz de arayabilirsiniz. Tüm riskin size ait olduğunu, kopma olursa da yine onlara ulaşıp hızı azalttıracağınızı söyleyin. Genelde yaparlar diye düşünüyorum. Bu yolla TürkNet'in 33 Mbps dediği altyapıda sorunsuz 80/20 Mbps hız alıyorum.
Online işlemlerden mi müşteri hizmetlerinden mi yapacağım, yine anlayamadım. 😅
Müşteri hizmetleri daha iyi geldi bana.

Online işlemlerden mi müşteri hizmetlerinden mi yapacağım, yine anlayamadım. 😅
Müşteri hizmetleri daha iyi geldi bana.
Müşteri hizmetlerini arayın.

Bu arkadaşın yeni evinde altyapısı 68 Mbps gösteriyordu sonra tekrar altyapı yok olarak gözüküyor 50 Mbps sabitlettirmesi daha iyi olur.
Altyapı sonuçları daima tahminidir ve fiziksel bağlantı kaliteliyse abartısız 90 Mbps'e kadar bile çıkabilir. Dolap yoğunluğu, kablo kalitesi ve kullanılan modem kalitesi etki ediyor bu sonuçlara. Böyle bir şey olmasa ben 33 Mbps denilen altyapıda 80'e kadar hızı rahat alamıyor olmam gerekirdi. Çoğu kişi bu olayı yanlış anlayıp haksız yere düşük hız kullanıyor.

Modem üzerinden belli oluyor değil mi hocalarım?
Öyleyse eve geçtiğim zaman ilk işim, hat değerlerimi buraya atmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı