Minecraft baslat.bat çalıştırınca hata veriyor

orelyus

Femtopat
Daha fazla  
Bu hatayı alıyorum, yardım edebilir misiniz?

image (14).png

Bütün Log'u atabilir misiniz?

Portu düzeltip sunucuyu açtım fakat şimdi de bu hatayı veriyor loglara da bir hata düşmüyor.

Hocam ilk ben yazdım ama üst üste mesajlarda süre beklettiği için sonra gönderdim öyle tersleyeceğinize anlatılanı dinleyin.

Bu hata genellikle bir sunucu (örneğin, bir Minecraft sunucusu) başka bir uygulama veya işlem tarafından zaten kullanılan bir porta başlatılmaya çalışıldığında ortaya çıkar. "Belki de bir sunucu zaten bu portta çalışıyor?" mesajı, kullanıcının başka bir sunucu örneğinin çalışıp çalışmadığını veya başka bir uygulamanın aynı portu kullanıp kullanmadığını kontrol etmesi gerektiğini önerir.
Ayrıca, eksik bir sınıfla ilgili bir Java hatası var:

java.lang.NoClassDefFoundError: Could not initialize class org.fusesource.jansi.internal.Kernel32

Bu hata, Java classpath ile ilgili bir sorun veya eksik bir kütüphane olduğunu, özellikle org.fusesource.jansi.internal.Kernel32 ile ilgili olduğunu gösterir. Bu, muhtemelen Windows'ta konsol çıktısını işlemek için kullanılır.

Dosya Ekleri

• image (16).png
    image (16).png
    49,4 KB · Görüntüleme: 18
  • image (16).png
    image (16).png
    49,4 KB · Görüntüleme: 20
Bu hata, genellikle Minecraft sunucusunun Mojang sunucularıyla kullanıcı adını doğrulama konusunda bir sorun yaşadığını gösterir. Bu, genellikle internet bağlantınızın kesildiği veya Mojang sunucularının geçici olarak erişilemez olduğu durumlarda meydana gelir.

1- İnternet bağlantınızı kontrol edin ve sağlam olduğundan emin olun.
2- Mojang sunucularının durumunu kontrol edin. Bunun için "Mojang status" veya "Minecraft server status" gibi bir arama yapabilirsiniz.
3-Sunucunuzun "online-mode" ayarını "true" olarak belirlediğinizden emin olun. Bu, sunucunun kullanıcı adlarını doğrulamasını sağlar. Ancak, bu ayarı "false" olarak belirlerseniz, herhangi bir kullanıcı adıyla giriş yapabilirsiniz, bu da güvenlik riski oluşturabilir.

Bu hata, genellikle Minecraft sunucusunun Mojang sunucularıyla kullanıcı adını doğrulama konusunda bir sorun yaşadığını gösterir. Bu, genellikle internet bağlantınızın kesildiği veya Mojang sunucularının geçici olarak erişilemez olduğu durumlarda meydana gelir.

Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:

1- İnternet bağlantınızı kontrol edin ve sağlam olduğundan emin olun.
2- Mojang sunucularının durumunu kontrol edin. Bunun için "Mojang status" veya "Minecraft server status" gibi bir arama yapabilirsiniz.
3-Sunucunuzun "online-mode" ayarını "true" olarak belirlediğinizden emin olun. Bu, sunucunun kullanıcı adlarını doğrulamasını sağlar. Ancak, bu ayarı "false" olarak belirlerseniz, herhangi bir kullanıcı adıyla giriş yapabilirsiniz, bu da güvenlik riski oluşturabilir.
Hocam Localhost'a Bağlanıyorum Fakat Farklı Bir Sunucu Geliyor

Geri
Yukarı