Monster notebook teknik servis güvenilir mi?

Slats

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5-10200H 4C/8T; 8MB L3; 8GT/s; 2.4GHz > 4.1GHz; 45W; 14nm - Mobile Intel® HM470 Chipset - GTX1650 Ti 4GB GDDR6 128-Bit DX12 - 15,6" FHD 1920x1080 120Hz - 8GB DDR4 1.2V 2933MHz - 500GB CRUCIAL P2 PCIe M.2
Arkadaşlar iyi geceler, birkaç gün önce aldığım Monster notebook ekranında ölü piksel oluştu ama aldığım gün ve sonrasında sıkıntı yoktu. Birkaç gün önce olmuş ve benimle alakası yok. İnternetten baktım 30 gün içerisinde ücretsiz panel değişimi oluyormuş. Ekranın kenarında da sanki az bir açılma var gibi, arayıp konuşsam ve servise yollasam bayramdan sonra başına bir iş gelir mi? Yeni de laptop yollayıp pişman olanlar da var, memnun kalanlar da. Benim fikrim yollamak ama size danışmak istedim. Sizce ne yapmalıyım?

Arkadaşlar iyi geceler, birkaç gün önce aldığım Monster notebook ekranında ölü piksel oluştu ama aldığım gün ve sonrasında sıkıntı yoktu. Birkaç gün önce olmuş ve benimle alakası yok. İnternetten baktım 30 gün içerisinde ücretsiz panel değişimi oluyormuş. Ekranın kenarında da sanki az bir açılma var gibi, arayıp konuşsam ve servise yollasam bayramdan sonra başına bir iş gelir mi? Yeni de laptop yollayıp pişman olanlar da var, memnun kalanlar da. Benim fikrim yollamak ama size danışmak istedim. Sizce ne yapmalıyım?

İade et.

İade edin. Monster teknik servisi çok kötü

Yukarıdaki yorumlar neye dayanarak yapılmış bilmiyorum ama benim tecrübem tam tersi. Birçok monster kullanmış biri olarak monster notebook teknik servisi ülkedeki en iyi notebool teknik servisidir. Garantisi geçmiş bilgisayarımın sorunlarını ücretsiz şekilde ve çabucak çözmüşlerdir. Diğer servislerde monsterın aksine sorunlarınızı dinleyip muhatap olan birini bulmanız bile çok zordur. Başka bir markada tek ölü piksele panel değişmezler. Bence verin panelinizi değişip kullanın, eğer başka bir sorununuz yoksa. Şehrinizde varsa, elden bırakırsanız ve acil olduğunu belirtirseniz çok kısa sürede elinizde olur.

Vallahi ben acil olduğunu belirttim. Bugün aradığımda 16 Temmuz'da kargoladığım ürünün iade parasının 2 haftaya anca hesabıma yapacağını söyledi müşteri hizmetleri. Oldukça ilgili ama bir o kadar da yavaş davranıldığını düşünüyorum. Kibarlık, ilgi ve güleryüz benim şahsen işime yaramadı bu süreçte. Keşke bağıra çağıra konuşsaydık da param elime bugün yatsaydı. Hepsiburada indiriminden yararlanabilirdim. Elveda Monster.

Bir süre önce bir konu açmıştım düşük fps değerleri hakkında o düzenlemişti uzaktan destek ile bugün ise bayramda pc yi kullanmadığım halde durdu bugün valorant oynamak istedim oyunda yine düşük fps yine fazla fazla Ram kullanımı yüksek sıcaklık değerleri zaten ekranda ölü piksel de vardı ben artık servise yollayacağım sanırım ama endişe ediyorum başına bir iş gelir daha kötü olur diye @Recep Baltaş
Siz ne dersiniz ne yapmalıyım
Kafam çok karıştı bir kaç gün sonra daha kötü olma ihtimali de var belki yeni ölü piksel ler çıkar ekranda yada ekran açılır yavaş yavaş o zaman da ücreti olacağı için yaptırma imkanı olmaz

Acer Nitro varsa ondan alın,Çöpster'den kat kat daha iyi.

Geri
Yukarı