Monster teknik servisi güvenilir mi?

Süper bir servis degil adamı ugrastırmayı severler Monster laptop almadan önce hazırlıklarınızı yapın herhangi bir sorun olursa teknik servis laptopa fazla iyi davranmıyor.

Süper bir servis degil adamı ugrastırmayı severler Monster laptop almadan önce hazırlıklarınızı yapın herhangi bir sorun olursa teknik servis laptopa fazla iyi davranmıyor.

Kalitesini bilemeyiz ama servis pek kötü sayılmaz sadece telefonda konuştum ama öfkeli degillerdi yardımcı olmak için ugraştılar fakat tamir olayını bilmiyorum.

Yaklaşık 4 yılı aşkın bir süredir Monster Notebook kullanıyorum 6-7 ayda bir, kadıköydeki teknik servise götürüp bakımını yaptırıyorum. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadığım gibi, sıkıntı olduğunda hallettiler. Hatta bir keresinde ücretsiz bilgisayarın plastik kasasını değiştirdiler. Ekstradan 1-2 gün durmuştu ama cihaz damat tıraşı olmuş gibi parlıyordu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, laptopu alalı neredeyse 1 yıl oldu hiç bakım yaptırmadım. Ankara Monster Notebook teknik servisine vermeyi planlıyorum, sizce güvenilir mi?

Cihazı oradan oraya atarlar onu net söyleyebilirim servise bebek gibi verirsin en az 1 çizikle geri gelir onun garantisini vereyim sadece monstera özel değil tüm servisler öyle oradan oraya atıyorlar bakım yapmak zor değil açın laptopu bakımınızı yaptırın ya da hiç olmadı bilgisayarcıya verirsin bakımı yapar sana geri verir.

Herkes memnun olacak diye bir şey yok ancak kendi tecrübelerime dayanarak 6 ayda bir gönderdiğimde macunu sürülmüş temizlenmiş olarak geldi ve ekranda mor pixel sorunu vardı kendi sorunumuz diyerek ekranı değiştirdiler. Şahsen sorun yaşamadım

Monster'ın servisiyle insanlar nasıl bu kadar sorun yaşıyor anlamıyorum. Benzeri bir hizmet Türkiye'de çok az var ki yerel olmasının verdiği kolaylıkla da ülkemizde 1 numara.

Hiç Monster laptop kullanmadım ama çevremdekiler hiç servis sorunu yaşamadı. Kaldı ki alalı 1 sene olmuş garanti sürecindeki bir ürün için her türlü kolaylığı sağlarlar. Tabii ki tedbirli olacaksın, aygıtları ve kasayı güzelce fotoğraf-videoyla kaydedip öyle teslim edeceksin.

Daha geçen hafta bir arkadaşım bluetooth'u bozuldu diye cihaz gönderdi. Garanti bitmiş olmasına rağmen yeni bluetooth aygıtını ücretsiz takıp yollamışlar.

Ben 2014ten buyana monster kullanırım 1 tane bile can sıkan durum yaşamadım. Hatta bi keresinde cihazı düşürmüştüm fan kısımları eğildi komple ve ben garantisi bittikten sonra cihazı bakım için yolladım. Ayrıca belirttim tabi fan çıkışlarının benim hatam olduğunu değişim talep etmediğimi vs. Adamlar garantisi olmadığı halde kasayı bile değiştirip yolladılar bana cihazı.

Yeni konular

Geri
Yukarı