Mount&Blade: Bannerlord Oyunundan Beklentiler

Tek beklentim; oyunun çıkması. Çıktıktan sonra da alacağımı sanmıyorum uzun bir süre. Nesil değiştirdi adamlar. Bilen ve ilgisi taze kalan kişi kalmadı neredeyse.
Geceyi kapatıyoruz.
images (29).jpeg

Bizimkilerin yeni oyunu yaptığı sürede The Witcher 2 çıktı, yetmedi The Witcher 3 çıktı. Yakında adamlar Cyberpunk 2077, GTA 6 çıkaracaklar ama bizimkiler hala bir oyunu yapamadılar. Rockstar'a falan verselerdi ya da Ubisoft'a, şimdiye efsane olmuştu seri.

Bizimkilerin yeni oyunu yaptığı sürede The Witcher 2 çıktı, yetmedi The Witcher 3 çıktı. Yakında adamlar Cyberpunk 2077, GTA 6 çıkaracaklar ama bizimkiler hala bir oyunu yapamadılar. Rockstar'a falan verselerdi ya da Ubisoft'a, şimdiye efsane olmuştu seri.

Ne yazık ki şirketteki elemanları çok yeteneksiz ve vasıfsız, topluluk bile 1 ayda Mod geliştirip insanlara sunuyor yeni bir oyun gibi oynayabiliyoruz. Bunlar mod bile yapamaz çok yeteneksizler.

Beklenti aşırı yükseldi. Ortalama bir oyun olsa yine yeterli diye düşünüyorum fakat emin değilim. Zaten Warband'e detaylı mod getirilmiş gibi, pek bir farkı yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı