Mount & Blade II: Bannerlord'u Erken Erişimde Alacak mısınız?

Alacak Mısınız?

• Evet.

Oy: 54 37,5%
  • Hayır.

Oy: 45 31,3%
  • Belki.

Oy: 45 31,3%

• Oy verenlerin toplamı
    144
Pehe. Sen oyunu yamuk yumuk mu oynamak istersin yoksa keyfini cikartarak mi? Bir de adamlar iyi reklam yaptilar oyunu erteleme uzerine. Eger gelecek sene cikmazsa buyuk ihtimalle satislarda dusus yasiyacaklar.
Warband'ı bile üç bin saat oynamış kişiyle yanlış konuşuyorsun. Satışlarda düşüşün sebebi oyunun "yamuk yumuk" olması olmayacak.

Pehe. Sen oyunu yamuk yumuk mu oynamak istersin yoksa keyfini cikartarak mi? Bir de adamlar iyi reklam yaptilar oyunu erteleme uzerine. Eger gelecek sene cikmazsa buyuk ihtimalle satislarda dusus yasiyacaklar.
Oyun zaten tamamlanmadan yani erken erişim olarak çıkış yapıp oyunculara sunulacak.Ayrıca fazla naz aşık usandırır demişler. Ben de oyunu alıp oynamayı düşünüyorum ama o ilk günkü heyecan ile de beklemiyorum artık.

Günümüzde o kadar orta çağ oyunu çıktı ki (Mordhau, For Honor, Kingdom Come...) grafiksel olarak beklenti arttı. Bannerlord da beklentinin altında kaldığı için oyunu alma konusunda çekingenim. Tam sürüm çıktığı zaman yorumlara göre alabilirim.

Türkiye fiyatı ucuz olacak diyorlar diğer ülkelere göre ucuz ise alacağım yoksa indirimi falan beklerim herhalde.

Oyun zaten tamamlanmadan yani erken erişim olarak çıkış yapıp oyunculara sunulacak.Ayrıca fazla naz aşık usandırır demişler. Ben de oyunu alıp oynamayı düşünüyorum ama o ilk günkü heyecan ile de beklemiyorum artık.
2014'te çıksa GOTY alabilirdi. Bende heyecanla 2000+ saat gömebilirdim.

Steamda istek listesine 15.11.2016 tarihinde eklendi (kaldır)

Bu kadar beklemişim alırım tabii ki :D Warband'ı bile hala çeşitli modlar ile oynuyorum. Ne kadar kötü olabilir ki?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı