MS | Beşiktaş 2- Lugano 3

BJK'nin politikası aşırı farklı geliyor bana. Adamlar her zaman taksitle topçu alıyor veya kiralıyor. Veya veya direkt yaşlı adam alıyor. Fener genç oyuncuların ekmeğini yedi şu zamana kadar. Genç oyuncu almıyor adamlar bildiğin.
Hocam hadi taksidin belli bir mantığı var lakin bu sezon ki kadar yanlış bir transfer politikası ben görmedim. Lyanco'ya sakatlık olayı yüzünden onay vermediler lakin Chamberlain , Bailly gibi isimlere onay verildi. Afrika Kupası olduğu halde takım Afrikalı oyuncular ile dolduruldu oda yetmedi Rebic gibi ne olacağı belli olmayan adam alındı. Alındığı zaman , aldığımız en iyi adam olabilir dedikleri Onana'da direk harcandı. Yani öyle bir politika ki nerden tutarsanız tutun elde kalıyor.

Mesajlara bak. Beşiktaşın performansı bitti konu gs bjk kavgasına geldi. Bu taraftarlardan çok şey beklememek lazım.

Sırf orta-yaşlı olduğu için 1 yıl daha quaresmayı almayan yönetimden bahsediyoruz ne bekliyoruz be Forza çarşı? A. N. Ç istifa şenol güneş istifa!

Beşiktaş bu sezon yok olur gider. Muhtemelen yönetim de değişecek. + Samet Aybaba gibi bir isim gelcek ya da Burak teknik direktör olcak. Şu anki durumda şeçenekler bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı