Beşiktaş, Alex Oxlade-Chamberlain'i transfer etti

Son yılları belli, fazla riskli bir transfer. 2. bir Dele Alli vakası yaşanırsa şaşmam. Yönetimin daha garanti oyunculara yönelmesi gerekirdi.

Son yılları belli, fazla riskli bir transfer. 2. bir Dele Alli vakası yaşanırsa şaşmam. Yönetimin daha garanti oyunculara yönelmesi gerekirdi.
Rakip takımlar yıldızlar alınca taraftarları mutlu etmek için alınmış bir transfer olarak duruyor zaten ahmetovic vardı o bölgede.

Çok gerekli değil ama az da olsa iş yapacak.

Rakip takımlar yıldızlar alınca taraftarları mutlu etmek için alınmış bir transfer olarak duruyor zaten ahmetovic vardı o bölgede.
2 ay sonra görürüm ben onları. Talisca için her ne kadar yalanlamalar olsa da girişim var. Adam gibi sezonun başında parayı basıp alsalardı taraftardan bu kadar tepki almazlardı.

2 ay sonra görürüm ben onları. Talisca için her ne kadar yalanlamalar olsa da girişim var. Adam gibi sezonun başında parayı basıp alsalardı taraftardan bu kadar tepki almazlardı.
Adam gibi yönetim olmazsa.

Talisca gelirse gerçekten güzel olur chamberlain transferi gerçekten boş gibi geldi bana Amir'in yedeği olacak desek yedek için bu kadar para vermeye değmez amir yedek olacak desek Amir'e yazık olur performansı son zamanlarda iyiydi.

Fenerbahçeliyim ama bu adamın soyunma odasında yatmasını istemem dele alli gibi. Lige güzel yıldızlar geldi de biz de Altay’dan kurtulsak iyiydi. Mert gunok veya muslerayi bize vermeye ne dersiniz :D

Geri
Yukarı