Müdür yardımcısı sınıf değiştirmeyi yasakladı

Merhaba arkadaşlar 10. sınıfa geçtim ve sınıflar rastgele olmak üzere değiştirildi ve ben okulun en sorunlu temiz insanı olmayan ve hiçbir tanıdığımın olmadığı bir sınıfa düştüm. Annemle ve ben gidip müdür yardımcısı ile konuştuk fakat tek yaptığı şey öğüt vermek oldu. 3 gün önce istediğim herhangi bir bir sınıftan bir öğrenci ile uzlaşıp o benim sınıfıma bende onun sınıfına geçebiliyorduk okul açıldığından beri fakat bugün müdür yardımcısı yasakladı hem bu dediğimi hem de sınıf değiştirmeyi. Sizce ne yapmalıyım? Dilekçe iş görür mü? Müdür halledebilir mi? Başka bir okula nakil vereceğim böyle giderse. Yardımcı olursanız sevinirim 😕
Ben biraz darladım. Öyle değiştirdiler. Aynı senin gibi öyle bir sınıfa atıldım. Sınıf tekrarına kalınca 1 aylık bir süreçten sonra kendimi b şubesine ladırdım. 9f'den 9b'ye.

Merhaba arkadaşlar 10. sınıfa geçtim ve sınıflar rastgele olmak üzere değiştirildi ve ben okulun en sorunlu temiz insanı olmayan ve hiçbir tanıdığımın olmadığı bir sınıfa düştüm. Annemle ve ben gidip müdür yardımcısı ile konuştuk fakat tek yaptığı şey öğüt vermek oldu. 3 gün önce istediğim herhangi bir bir sınıftan bir öğrenci ile uzlaşıp o benim sınıfıma bende onun sınıfına geçebiliyorduk okul açıldığından beri fakat bugün müdür yardımcısı yasakladı hem bu dediğimi hem de sınıf değiştirmeyi. Sizce ne yapmalıyım? Dilekçe iş görür mü? Müdür halledebilir mi? Başka bir okula nakil vereceğim böyle giderse. Yardımcı olursanız sevinirim 😕

Bende de oldu ama ortaokul da direk milli eğitim müdürü ile görüştü velim sonra paşa paşa aldılar.

Not: Müdürü tanıdığımiz için sizde olmayabilir.

Arkadaşlar son durum olarak sınıfı değiştirdim. Çok da iyi bir sınıfa geçmedim sanırsam ama yine de ortalama insani bir sınıfa geldim. Velim ile yapmadım tek başıma bütün okulla konuştuktan sonra en son müdürle 4. konuşmamda halletti. Sınıf değiştirmeyi yasaklayan müdür yardımcısı değiştirdi oflaya pıslaya ama yine de iyi oldu diyebilirim.

Aynı okulda olma ihtimalimiz var mı hocam.

Geri
Yukarı