My Summer Car araç viteste stop ediyor

SynioZ

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx 570
i5 4460
16gb
Her şeyi yaptım bütün ayarları vb. doğru yaptığımı düşünüyorum. Aracımı vitese atıyorum, normalde gaz yerken viteste birden stop ediyor. Videoda gördüğünüz şekilde oluyor. Bu neden oluyor çok sinir bozucu, kaç aydır girmiyorum bu şey yüzünden.
Video link:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elektrik tesisatını düzgün yaptığınıza emin misiniz?
Doğruydu ancak motoru söküp taktığımda negatif terminal anlamsız bir şekilde kayboldu. Araçtaki bir kaç parça %30 altına inmiş onları değiştirdim alternatör, pistonlar, su pompası ve pistonların ordaki plastik kapak -Adı her neyse hatırlayamadım onları değiştirdim- araca taktım ve negatif terminal aküden kaybolmuştu.

Dediğiniz gibi save'de de sıkıntı olabilir ama arabada da olabilir, çözüm kasmaya çalışmayın hemen.
Lütfen cevap yazmadan önce kendi attığınız yorumları eleştirin, akü de sorun olmayacağını söylüyorum ve halen daha elektrikle ilgili sorun var mı diyorsunuz, sorun save de.

Lütfen cevap yazmadan önce kendi attığınız yorumları eleştirin, akü de sorun olmayacağını söylüyorum ve halen daha elektrikle ilgili sorun var mı diyorsunuz, sorun save de.

Stop etmesi için demedim, negatif terminalin kaybolduğunu söylediği için söyledim ben onu, yoksa ben de biliyorum stop etmesinin elektrikle bir alakası olmadığını.

Araçtaki birkaç parça %30 altına inmiş onları değiştirdim alternatör, pistonlar, su pompası ve pistonların oradaki plastik kapak -adı her neyse hatırlayamadım onları değiştirdim-

Save'i değiştirmek son çareniz.

Buraya save'yi bırakayım belki bilen birisi çıkarda yardım eder.
Stop etmesi için demedim, negatif terminalin kaybolduğunu söylediği için söyledim ben onu, yoksa ben de biliyorum stop etmesinin elektrikle bir alakası olmadığını.

Save'i değiştirmek son çareniz.
Yardımlarını için teşekkürler yinede.

Geri
Yukarı