Nasıl LoL E-sporcu olabilirim?

Hesap almakla mı esporcu olunur sanıyosun? Karşına 1 cha atsa tryhard intleyeceksin. Ayrica hesap alinarak oluyor olsa hepimiz hesap alip esporcu olalim

Seni ciddiye alirsa 2 yila burgerda görürüz .d
Hesabı göstermelik alacağım zaten oyun bilgim o seviyelerden çok daha yukarıda.

Hesabı göstermelik alacağım zaten oyun bilgim o seviyelerden çok daha yukarıda.
Oyun bilgin o seviyelerden yukarıda olsa o seviyelerde olurdun zaten :D şahsen lolde 3 4 yildir oynuyorum max elmas gordum ama hic konu acmadim valoda plat peekim nasil esporcu olurum demedim ayrıca sizce esporcu olanlar olmadan önce sözleri mi dinleniyordu?

Nereden biliyorsunuz? Sanki siz çok iyi oynuyorsunuz. Olamaz diye bir şey yok arkadaş kendini geliştirebilirse çalışırsa bu konuda neden olmasın?
Çok iyi oynamıyorum evet ama gümüş gold elolarda hayalini kurarsınız anca 13 14 yaşlarımda ben de hayal ediyordum ama adı üstünde hayal çok iyi bir oyuncu olsa 1v5 koyar zaten 10 yıldır oynuyor dediğine göre bahsettiği esporcularda bronzdan gümüşten geçti

+1 hocam buradaki vasıfsızların motivasyonunuzu düşürmesine izin vermeyin.

Allah aşkına iyi oynayan biri olsa niye düşürelim 10 yıldır oynayıp gümüşte-golddayım diyor arkadaş boşuna hayal kurup hayatını mahvedecek sizi dinlerse.

Bu tavır ve düşünce ile e-sporcu olamazsın.

O tavırlardan önce yüksek eloya çıkmalı.

+1 hocam buradaki vasıfsızların motivasyonunuzu düşürmesine izin vermeyin.
10 yıldır gümüşte olan bir arkadaşın motivasyonunu biz düşürsek ne olur, düşürmesek ne olur hocam? İlk önce bir yüksek liglere çıksın, oradaki insanlarla oynasın. Ekran başından video izleyip, "aa ben bunları yenerim ya" demekle e-sporcu olanı görmedim ben daha.

Geri
Yukarı