Nasıl Windows 10 format atılır?

DoğanayBy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben bilgisayarıma format atmak istiyorum fakat fiyat biraz tuzlu. Evde kendim yapabilir miyim? Windows crack ve ben crack Windows'u iptal edip Windows'u etkinleştirmeden kullanabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
16 GB bir USB satın alıp ISO yazdırın. Windows'u etkinleştirmek içinde internette ucuza MAK/Retail keyler var. Onları satın alabilirsiniz. Windows'u etkinleştirmedende kullanabilirsiniz fakat bazı özellikleri kısıtlıyor ve yanda Windows'u etkinleştir yazısı çıkıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba, ben bilgisayarıma format atmak istiyorum fakat fiyat biraz tuzlu. Evde kendim yapabilir miyim? Windows crack ve ben crack Windows'u iptal edip Windows'u etkinleştirmeden kullanabilir miyim?
Buradan önce USB belleği hazırlayın sonra biostan USB belleği ilk sıraya alıp Windows 10u kurun.

Windows 10 ISO'sunu indirin ve bir USB belleğe yazın. Ardından bu USB belleği bilgisayarınıza takıp BIOS'tan USB'den boot edin.
Bu videoda Recep hocam ne yapacağınızı anlatmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı