Ne Olacak Bu CS:GO'nun Hali?

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu oyuna yaklaşık 6 sene evvel başladım. İlk başlarda harbiden mükemmeldi her şey. 2015 yılından sonra Youtuberler sağ olsun oyunu bir tık daha Türkiye'de popüler etti. Bu nedenle Türk oyuncu sayısı da bir hayli arttı. Gelelim yakındığım konuya ;

Oyunda her 10 maçtan 6'sında garanti hile geliyor. Bu hilelerin çoğunluğu da Türk oyuncular. Birde "ağla" "kudur" yazmaları yok mu ? :D Deli ediyorlar valla beni. Onlar yüzünden oyundan soğuyorum.

Valve ise bu konuda hiçbir şey yapmıyor bana göre. Tamam her 2-3 ayda bir ban dalgası oluyor ama bu sadece geçiçi bir çözüm. Bildiğiniz üzere oyun bedava oldu, üstüne 24 seviye olan otomatik prime olma hakkına da sahip oluyor. Sonuç olarak aynı hileci farklı hesapda yine karşımıza çıkıyor. EN ufak örneği: arkadaşım hile ile global (en yüksek rank) seviyesine ulaştı. Bunu hem profilinden, hem de oyun içi report sisteminden reportlamam rağmen hala ban yemedi :D şaka gibi...

Cidden severek oynadığım oyuna artık korkarak giriyorum. Oyunda yaklaşık 1.700 küsür oynama saatim var. Şu hile olayına bi çözüm bulsalar çok güzel olucak.

O kadar kıl oluyorum ki şu hile kullananlara, bir işe yaramayacağını bile bile Report-BOT adı verilen sistemlerin hepsindne üşenmeden teker teker report gönderiyorum :D Sonuç olarak şaşırtmıyor: ne bir vac nede ceza alıyorlar. (Kesin hile olarak tanımladığım profillerin linklerini kopyalayıp kontrol ediyorum)

Steam Hesabım: Steam Community :: Daryl1dx

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu 19.01.2015'de aldım ve en fazla kayıtlarda 40 saat oynadım ve bıraktım. Oynarsam sadece botlarla oynuyordum. En son 25.01.2018'de bırakmışım oynamayı.

Son düzenleme:
Ben artık oynamıyorum, aynı senin gibi yüzlerce saat oynadım ranked olarak girdim ancak şu an FPS oyunlarına bir süre ara verdim. Şu battleroyal muhabbetleri gerçek FPS'nin ruhunu yok etti. 2 sene içinde toparlayacaktır diye umuyorum.

Çok canım çekerse yıkım oynuyorum. Ya da BattleField 4.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu oyuna yaklaşık 6 sene evvel başladım. İlk başlarda harbiden mükemmeldi herşey. 2015 yılından sonra Youtuberler saolsun oyunu bir tık daha Türkiye'de popüler etti. Bu nedenle Türk oyuncu sayısı da bir hayli arttı. Gelelim yakındığım konuya ;

Oyunda her 10 maçtan 6sında garanti hile geliyor. Bu hilelerin çoğunluğu da Türk oyuncular. Birde "ağla" "kudur" yazmaları yok mu ? :D Deli ediyorlar valla beni. Onlar yüzünden oyundan soğuyorum.

Valve ise bu konuda hiçbirşey yapmıyor bana göre. Tamam her 2-3 ayda bir ban dalgası oluyor ama bu sadece geçiçi bir çözüm. Bildiğinz üzere oyun bedava oldu, üstüne 24 seviye olan otomatik prime olma hakkına da sahip oluyor. Sonuç olarak aynı hileci farklı hesapda yine karşımıza çıkıyor. EN ufak örneği: arkadaşım hile ile global (en yüksek rank) seviyesine ulaştı. Bunu hem profilinden, hem de oyun içi report sisteminden reportlamam rağman hala ban yemedi :D şaka gibi...

Cidden severek oynadığım oyuna artık korkarak giriyorum. Oyunda yaklaşık 1.700 küsür oynama saatim var. Şu hile olayına bi çözüm bulsalar çok güzel olucak.

O kadar kıl oluyorum ki şu hile kullananlara, bir işe yaramayacağını bile bile Report-BOT adı verilen sistemlerin hepsindne üşenmeden teker teker report gönderiyorum :D Sonuç olarak şaşırtmıyor: ne bir vac nede ceza alıyorlar. (Kesin hile olarak tanımladığım profillerin linklerini kopyalayıp kontrol ediyorum)

Steam Hesabım: Steam Community :: Daryl1dx

Oyunu bedava yapmalarının amacı sanırım şu:Oyun ilk bedava olduğu ay 1.5 milyona yakın oyuncu VAC BAN yedi.Tabi oyun free olunca freede herkes hile ile oynadı.Ama 1.5 milyon kişiyi banlaması VAC sisteminin geliştiğini gösterir.Oyun muhtemelen yaza kadar free olacak VAC sistemine olabildiğince hile tanıtmanın en kolay yolu oyunu free yapıp öğretmek.Yani kısacası oyun yazın sanırım oynanabilir bir hal alacak.

Her şey yaz indirimlerinden sonra belli olacak Valve'nin son kozu büyük VAC dalgası, eğer o da başarız olursa yeni oyununun yolunu tutarlar gibime geliyor çünkü oyun çok oyuncu kaybetti.

Valla Valve'e güvenim 0 benim :D Öldü bence CSGO. Bu noktadan sonra birşey yapabilirler mi bilmiyorum. Umarım haklısındır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı