Ne Olacak Bu CS:GO'nun Hali?

Hile yapan insan dışı varlıklara ağzının payını verip banlamak lazım. Çin de hile yapanlara para cezası veya hapis veriliyormuş. Oradakiler bu konuda rahat.

Hileler her zaman vardı, var olmaya da devam edecek. PC platformunda popüler olup da hile olmayan bir oyun bulamazsınız.

O yüzden boş hayallere kapılmasın kimse.
Ama CSGO hileleriyle ünlü olan bir oyun. Şu ana kadar sadece 3 maçta hile gelmedi oyuna. Pro topluluk sunucularına bile hile var.

Bence şu an Pubg'de daha çok hile var. Bazen iyi oynadığında da hile kullandığını söyleyenler oluyor. Oyundan atmak için oylama yapıyorlar o da sinir bozucu.
Arma 3'ü bu konuda çok seviyorum, hile kullananları oyun esnasında banlıyorlar.

Kardeşim benimde yaklaşık 1.5k saatim var. Bende aynı durumdan şikayetciyim çözümü biz Türk lerin genellikle oynamadıkları haritalara girmekte buldum overpass gibi yada faceit girebilirsin .

Oyun bence bitti 3 yıldır oynuyorum her oyunda mı hile gelir. Rank sistemi zaten berbat bir hâl aldı. 5 kişi takım girince rakip genelde daha yüksek rank geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun bedava olması, seçkin hesap olmak için oyunun normal fiyatından çok daha yüksek fiyata getirilmesi; hem tüm hilecilerin ortaya çıkmasına hem de hile kullananlarla temiz oynayanlar arasında duvar örülmesine sebep oldu. Bedava olduktan bir süre sonra Valve ban dalgası yaptı. Normalde her ay hileden uzaklaştırılan oyuncuların neredeyse 10 katı oyuncu uzaklaştırıldı.

Bu durum gayet mantıklıydı. Ancak sonradan seçkin olmak için 21 level şartı getirdiler. Bu sebeple oyuna ücret ödeyen kişi de seçkin olabiliyordu, bedavaya kullanan da. Bu durum yine hilelerin coşmasına sebep oldu. Sonuç olarak CS:GO çok oyuncu kaybetti. Her taraf hileden geçilmeyecek düzeye geldi. Umarım düzeltebilirler çok geç olmadan...

Oyunun bedava olması, seçkin hesap olmak için oyunun normal fiyatından çok daha yüksek fiyata getirilmesi; hem tüm hilecilerin ortaya çıkmasına hem de hile kullananlarla temiz oynayanlar arasında duvar örülmesine sebep oldu. Bedava olduktan bir süre sonra Valve ban dalgası yaptı. Normalde her ay hileden uzaklaştırılan oyuncuların neredeyse 10 katı oyuncu uzaklaştırıldı.

Bu durum gayet mantıklıydı. Ancak sonradan seçkin olmak için 21 level şartı getirdiler. Bu sebeple oyuna ücret ödeyen kişi de seçkin olabiliyordu, bedavaya kullanan da. Bu durum yine hilelerin coşmasına sebep oldu. Sonuç olarak CS:GO çok oyuncu kaybetti. Her taraf hileden geçilmeyecek düzeye geldi. Umarım düzeltebilirler çok geç olmadan...
21 level olunca seçkin olmak için ücret ödemesini ve tekrardan telefon numarasıyla etkinleştirmeyi istese bir sorun kalmayacak aslında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı