Ne olacak bu Fenerbahçe'nin hali?

King1211

Hectopat
Yer
Denizli
Daha dün Samsunspor ile 1-1 berabere kaldık burada Samsunu yensen 2 puan fark olacak takımının en skorer oyuncularından olan Szymanski'yi niye çıkarırsın anlamıyorum ve burada İsmail kartal kendi eliyle 2 puan verdi. Ama hala içimde bir şampiyonluk umudu var.

Samsun maçı İsmail hocaya yazar İsmail yerine krunic başlamalıydı daha verimli bir orta saha olurdu İsmail ayağından hemen çıkartan bir oyuncu değil topu krunic ayağından hızlıca çıkartabilen oyuncu bunu da dün 82. dakikadan sonra girince gördük çok net pozisyonuda kaçırdı. Szymanski'yi çıkartıp 1 senedir adamakıllı top oynamayan emre mor ile değiştirmesi acayip saçma ve bir anda hücüm hattını komple değiştirmesi iyice kimyayı bozdu fred de sakatlandı işimiz zor ama biz şampiyon olucaz

Samsun maçı İsmail hocaya yazar İsmail yerine krunic başlamalıydı daha verimli bir orta saha olurdu İsmail ayağından hemen çıkartan bir oyuncu değil topu krunic ayağından hızlıca çıkartabilen oyuncu bunu da dün 82. dakikadan sonra girince gördük çok net pozisyonuda kaçırdı. Szymanski'yi çıkartıp 1 senedir adamakıllı top oynamayan emre mor ile değiştirmesi acayip saçma ve bir anda hücüm hattını komple değiştirmesi iyice kimyayı bozdu fred de sakatlandı işimiz zor ama biz şampiyon olacağız.

Dediklerine %100 katılıyorum ama şöyle bir zorlukla karşı karşıyayız tüm Türk takımları bize karşı oynuyor ve mesela GS-KAYSERİSPOR maçı Kayserispor'un kalecisi rüşvet almış gibi oynadı resmen dibine atlan topu tutamaması mı dersin yoksa Muslera'nın penaltı kurtardığı pozisyon da Muslera eliyle buraya at diye göstermesi ve penaltı atan oyunucunun topa çok hafif vurması mı dersiniz? Bende de şampiyonluk umudu var ama işte.

Dediklerine %100 katılıyorum ama şöyle bir zorlukla karşı karşıyayız tüm Türk takımları bize karşı oynuyor ve mesela GS-KAYSERİSPOR maçı Kayserispor'un kalecisi rüşvet almış gibi oynadı resmen dibine atlan topu tutamaması mı dersin yoksa Muslera'nın penaltı kurtardığı pozisyon da Muslera eliyle buraya at diye göstermesi ve penaltı atan oyunucunun topa çok hafif vurması mı dersiniz? Bende de şampiyonluk umudu var ama işte.

Aynen öyle her şey açıkca ortada hakemlerin galatasaraya karşı verdiği kararlar belli bize karşı verdikleri belli her şeye rağmen bu sene o sene o kupayı alacağız. Hakemde kurtaramayacak bu sefer.

Daha dün Samsunspor ile 1-1 berabere kaldık burada Samsunu yensen 2 puan fark olacak takımının en skorer oyuncularından olan Szymanski'yi niye çıkarırsın anlamıyorum ve burada İsmail kartal kendi eliyle 2 puan verdi. Ama hala içimde bir şampiyonluk umudu var.
İsmail hocanın hatasıydı. Kritik anda tüm skorer oyuncuları cıkarıp yedekleri sahaya koyması. Krunic'in vurusu keske gol olsaydı...

Hocam bir de İsmail hoca aşırı gergin ve panik oluyor maçlarda. Düşündüm acaba sakatlardan mı korkuyor diye.

Soğukkanlı olması lazım 68 de falan yemiştik yanlış hatırlamıyorsam Samsun'dan golü 76. dakikadan sonra hemen hücüm hattını değiştrdi nerede görülmüş bir anda hücüm hattının komple değişmesi o kadar az zaman kalırken kimya bozuldu o an. İsmail yükseği 60 da çıkarıcaktı krunic gircekti farklı biterdi.

Geri
Yukarı