Need for Speed Most Wanted dil değiştirme

Yamaner

Hectopat
Merhaba, Need for Speed Most Wanted indirdim bugün. Türkçe yama indirdim, ardından kurdum. Ara sahneler gitti. Sonra oyunu silip baştan kurdum. Bu sefer de oyun Almanca oldu. Bunu nasıl düzelteceğim, bilen var mı?

Oyun ayarlarını kayıt defterine kaydediyor. Bağlantıda oyun dilini nasıl değiştireceğinizi anlatmışlar.

Tam anlayamadım ne yapmamı istiyor kayıt defter düzenleyicisine girdim oyunun dosya yerine geldim oradan sonra ne yapacağım anlamadım.

Ben oyunu tamamen nasıl sileceğim her şeyi ile birlikte tekrar kurduğumda Almanca olmasın.

Eski Türkçe yama çok sıkıntılı ve eski olduğu için oyunu kayıt defterinden Almanca'ya çeviriyor, geçenlerde bu sorunu çözmek için kendim yeni bir Türkçe yama yaptım tek yapmanız gereken oyunun klasörüne atıp değiştir demeniz yeterli. Oyunu Almanca'dan Türkçeye çevirmek içinde Regedit'e girip hkey_local_machine -> software -> EA Games -> Need for Speed: Most Wanted, language'i üstüne iki kere tıklayıp English yapın.

Kendi yaptığım Türkçe yama linki(orijinal yama base'li):

İyi oyunlar dilerim.

Eski Türkçe yama çok sıkıntılı ve eski olduğu için oyunu kayıt defterinden Almanca'ya çeviriyor, geçenlerde bu sorunu çözmek için kendim yeni bir Türkçe yama yaptım tek yapmanız gereken oyunun klasörüne atıp değiştir demeniz yeterli. Oyunu Almanca'dan Türkçeye çevirmek içinde Regedit'e girip hkey_local_machine -> software -> EA Games -> Need for Speed: Most Wanted, language'i üstüne iki kere tıklayıp English yapın.

Kendi yaptığım Türkçe yama linki(orijinal yama base'li):

İyi oyunlar dilerim.
Açmıyor oyunu geri kapanıyor siyah ekranda.

Geri
Yukarı