Nereden HTML ve CSS çalışılabilir?

Coolkaan123

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İnşallah seneye staj yapacağım. Okulda bu sene fazla HTML vs CSS ögretmediler. Daha yeni php diline geçtik. İsmek’e gidiyordum atıldım maalesef 2 yıl bekleme süresi var. Bu 3 ay ders çalışacağım stajda bankaya ya da bilgisayar dükkanına gitmeyi düşünüyorum. Sorum da şu Youtube'da nerede hem HTML hem de CSS çalışabilirim? Bana stajda yardım edecek kadar bilgi alsam yeter. Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şuan (adı lazım değil) bir bankada staj yapıyorum. Bankada staj yapmak, hayatında vereceğin en kötü kararlardan biri olur. Torpil ile girmeyeceksen, sana bir şeyler öğretebilecek bir staj yeri yok maalesef :dikkatli: Övünmek gibi olmasın ama sınıfta en iyi notlara ben sahiptim 25 kişiye falan parayla performans ödevi yapmışımdır.

Özetle sana önerim: "Banka da staj yapma çünkü amelelikten başka bir şey yapmıyorsun. Ben W3 Schools'dan hem HTML5 hem de CSS3 öğrendim bir şeyler izlemeden. Az buçuk ingilizcen varsa yeterli oluyor adım adım anlatıyor ve sonunda senin denemeni istiyor. Gerçekten öğrenmek istiyorsan W3 sayesinde hemen kaparsın."

Merhaba arkadaşlar. İnşallah seneye staj yapacağım. Okulda bu sene fazla HTML vs CSS ögretmediler. Daha yeni php diline geçtik. İsmek’e gidiyordum atıldım maalesef 2 yıl bekleme süresi var. Bu 3 ay ders çalışacağım stajda bankaya ya da bilgisayar dükkanına gitmeyi düşünüyorum. Sorum da şu Youtube'da nerede hem HTML hem de CSS çalışabilirim? Bana stajda yardım edecek kadar bilgi alsam yeter. Şimdiden teşekkür ederim.
HTML Dersleri
CSS Dersleri
JavaScript Dersleri
İyi akşamlar

Staj için öğrenmek istiyorsan gerek yok.
Stajda yapacağın en fazla şey excel de kayıt tutmak.
Gerisi getir götür.
Fakat gerçekten öğrenmek istiyorsan, arkadaşların attığı bağlantılara bakabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı