NFS Rivals hakkında görüşleriniz ?

Modifiye candır. :)

wdvTn72.jpg

Oyun PC'de 30 FPS sabit çalışıyormuş beyler. Son zamanlarda gördüğüm en aptalca karar.

Baya eleştiri gelmiş, 30 FPS'de pek akıcı değilmiş oyun. Bu oyunu almayı düşünüyordum, nah alırım.

Oyun PC'de 30 FPS sabit çalışıyormuş beyler. Son zamanlarda gördüğüm en aptalca karar.

Baya eleştiri gelmiş, 30 FPS'de pek akıcı değilmiş oyun. Bu oyunu almayı düşünüyordum, nah alırım.

TotalBiscuit de bu konuda baya dalgasını geçmiş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun eğer bir güncelleme getirir ve şu sabitlenme ayarını kaldırabilirse, oyun alınabilir duruma gelecek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir tekrar oyunu görmedim, yazıklar olsun! NFS Hot Pursuit 2010'dan farklı bir yanı ekstra grafikler, o da çok farklı değil. Ya arkadaş arabaya bir boya yapmayla, bir plaka değiştirmeyle, bir etiket takmayla modifiye oluyorsa çekin vurun beni. Yükledim direkt sildim. Spoilerı değiştireceksin, body kit takacaksın, lastikleri değiştireceksin, ön-arka kaputu değiştireceksin, camlara film takacaksın... Yahu nerede o Underground ve Underground 2? Biz modifiye istiyoruz modifiye! Birbirini taklit eden çöp oyun değil!

Böyle bir tekrar oyunu görmedim, yazıklar olsun! NFS Hot Pursuit 2010'dan farklı bir yanı ekstra grafikler, o da çok farklı değil. Ya arkadaş arabaya bir boya yapmayla, bir plaka değiştirmeyle, bir etiket takmayla modifiye oluyorsa çekin vurun beni. Yükledim direkt sildim. Spoilerı değiştireceksin, body kit takacaksın, lastikleri değiştireceksin, ön-arka kaputu değiştireceksin, camlara film takacaksın... Yahu nerede o Underground ve Underground 2? Biz modifiye istiyoruz modifiye! Birbirini taklit eden çöp oyun değil!

EA işin olayına kaçmayı sever. Modifiye ile uğraşmasın millet oyun kendisi yapsın mantığı işlediğini adım gibi eminim. Underground gibi bir oyun EA tarafından bir daha gelmez. Sanmıyorum geleceğini. NFS serisinin haklarını şöyle hakkını verecek bir firma satın alsa çok iyi olacak. Crytek firmasına döndü dönecek EA...

Aynen öyle Raşit. Bu oyunların sahibi olan firmaları anlamıyorum. Sadece bunları isteyen biz değiliz ki :) Milyonların oynadığını ve onlarında bizim gibi aynı isteklerde bulunduğunu resmen yok sayıyorlar :) Çok eminim ki NFS serisinde modifiye olsun diye mail bombardımanına tutan bir ton kişi vardır. Ama artık Crytek, EA, Konami ve daha bir çok tanınmış oyunları yapan firmalar hep böyle. Oynanacak oyun kalmadı desem yeridir. Şöyle Bethesda, Activision, Ubisoft, Square Enix, Valve, Rebellion gibi sağlam oyun yapan firmalar olamadılar.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı