NFS Rivals hakkında görüşleriniz ?

NFS Rivals'da mokifikasyon var, ancak detaylı değil.

Crytek ve EA artık resmen kendilerini grafiğe sardılar. Ama sırf grafik için oynanır, oyunu oynayın veya videolarını izleyin. Ben bir kaç video izledim, arabaların üzerinden süzülen sular varya fena yapmışlar adamlar.

Ayrıca çok çok fazla sayıda araba var, 2 farklı Mod mevcut. Polis modu ve Yarışçı modu, ikisinde de bolca araba ve eğlence var.

Belki oyunu alabilirim ucuz bir yer bulabilirsem.

Almanı tavsiye etmem. NFS Rivals'daki modifikasyona modifikasyon denmez sadece araba boyası, plaka ve jant rengi değiştirtiyor. Diğer türlü motor, şanzuman gibi iç parçaların tuning edilmesi modifikasyon değil. Oyunu oynadım grafikte 2010 yılında çıkan NFS Hot Pursuit'ten pek bir farkı yok sadece ekstradan camlardan süzülen su ve biraz daha yüksek çözünürlüklü grafikler var. Polis ve yarışçı modu yeni bir şey değil. Yani uzun lafın kısası aynı yemeği ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyorlar. Dediğin gibi ucuza bulursan al ama her şekilde sadece sıradan eğlencelik bir oyun benim gözümde.

NFS Rivals'da mokifikasyon var, ancak detaylı değil.

Crytek ve EA artık resmen kendilerini grafiğe sardılar. Ama sırf grafik için oynanır, oyunu oynayın veya videolarını izleyin. Ben bir kaç video izledim, arabaların üzerinden süzülen sular varya fena yapmışlar adamlar.

Ayrıca çok çok fazla sayıda araba var, 2 farklı Mod mevcut. Polis modu ve Yarışçı modu, ikisinde de bolca araba ve eğlence var.

Belki oyunu alabilirim ucuz bir yer bulabilirsem.

Şurayı takip et derim. Fiyatları gün geçtikçe düşüyor. En son Rivals'ın fiyatı 92 TL idi. Şu an 80 lira.

Need For Speed Rivals Origin CD-Key

Ben oynuyorum, 30 FPS sınırlaması bir kod ile 60 FPS'ye çıkarabilirsiniz ama hiç kimseye tavsiye etmem. Kontroller bir o kadar zor ancak polis olabiliyoruz ki bazı oyunlarında yok bu özellik.

Orjinal al diye durumu olmayanın boynuna bıçağı dayamıyoruz zaten. Elinden geldiğince imkanın varsa orjinal al diyoruz. Korsanı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Ama alabilecekkende gidip korsan alana karşıyız.

Steamdan satın alıp oynadım gerçekten çok fazla bug ve render sorunları var ayrıca modifiye sisteminide geliştirebilirlermiş.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı