NFS unbound kırılır mı?

Bir tane rus sitesinde buldum da. Zaman kaybı. İndirme hızı kotalı 0.5 MB/s geçmiyor. Zaten indirince de dediğim gibi oyun sorunlu. Karakter oluşturduktan sonra oyundan atıyor sürekli. Bir site de daha buldum. Onda da yorumları Translate'den çevirip anladığım kadarıyla oyun dışında arkaplan da başka dosyalarda inip çalışıyormuş ve hiç bir şekilde durdurup kaldıramıyorsun falan demişler. Ona hiç bulaşmadım. Yani piyasada oyunun kırılmış hali var ama çer çöp sıkıntılı hep. Düzgün bir sürüm çıkana kadar bekleyeceğiz mecbur.
Hocam bulduklarınız yüzde 95 fake zaten. Denuvoyu kırabilen adam yok zaten piyasada? Bi Empress var zaten onun da öyle bir çalışmasını duymadık.

Hocam bulduklarınız yüzde 95 fake zaten. Denuvoyu kırabilen adam yok zaten piyasada? Bi Empress var zaten onun da öyle bir çalışmasını duymadık.

Denuvo tokenleriyle bir şeyler yapmaya çalışıyorlar ama bozuk. İçinde "rin" geçen sitede dosyaları paylaştılar ama vakit kaybından fazlası değil, kimse denemiyor bile.

Denuvo tokenleriyle bir şeyler yapmaya çalışıyorlar ama bozuk. İçinde "rin" geçen sitede dosyaları paylaştılar ama vakit kaybından fazlası değil, kimse denemiyor bile.
Counter Strike rin rus bilinmez mi yahu. Ama görmemiştim, bilgi için teşekkürler. Eskiden r/Denuvo Trading vardı ama şimdi yaşamıyor.

He hocam sorma ya korsan düşmanlarına oyun şirketleri aylık para veriyor galiba insanları orijinale yönlendirmesi için başka açıklaması olamaz😂😂

Zaten Technopat ekibi de artık bu korsan konusuna karşı değil çünkü moderatör benim yazdığım mesajı düzenlemiş yani üstüne üstlük adamlar artık karşı değil yani anladılar çünkü oyunun korsan dışında oynanamayacağını.

Onlean sarıyor yoksa 50 TL üstü oyuna para verilmez gözümde. Türkiye'de oyun oynamak için zaten babanın milletvekili olması lazım . ve ve ayriyetten unbuorda para vermeyin onlean olduğu için bazı yerlerde bedava satılıyor ki oyuncu kasabilsinler heat ı ben bedavaya aldım

Valla hocam biraz haklilar ama simdi. Emek hirsizligi oluyor. Gerci Turkiye sartlarinda oyun oynamak artik luks oldu.

Emek hırsızlığı olmuyor. Sadece bir oyun üzerinden açıklayayım durumu; fifa 23 ultimate sürümüne 810 tl para ödedim steam üzerinden. Ea sunucuları zaten yıllardır bilindiği gibi rezalet. Buna bir de steam platformunun bariz vurdumduymazlığı eklendi ve hiç bir sorunda destek alamıyorsun. Oyun içinde var olan ve hiç bitmeyen, ilgilenilmeyen sorunlar var bir de. Hile mesela. Ea'in bu sene getirdiği anticheat sisteminin hiç bir işe yaramayacağı zaten onları tanıyan ve niyetini bilenleri şaşırtmamıştır. İşe yaramadı, sadece oyunu daha da ağırlaştırıp katlanılamaz bir hale getirdi. Şimdi ben bir oyun satıcısı olsam ve sana bu fiyata oyun satsam ama hiç bir destek vermesem, hiç bir sorun ile ilgilenmesem ne hissedersin? Ea sadece bir örnek, ubisoft da aynı mesela. Baştan aşağı sorumsuzluk abidesi bu iki firma ve daha bir çoğu. Ben asgari ücret maaş alıp 1000 tl oyuna verip de destek alamazsam kimse kusura bakmasın ama bu hırsızlıktır. O yüzden emek hırsızlığı değil kırık oyun oynamak. Ne zaman bu ucube firmalar bu tavırlarından vazgeçip yaptıkları oyunların arkasında durup sadece para için oyun yapmaktan vazgeçerlerse o zaman hak veririm. Biraz uzatıyorum kusura bakma ama daha fazla örnek vereyim; sadece fifa 23'ü ilk kez oynayacak bir oyuncuya maliyeti ortalama 1500 lira civarına denk gelebilir, hatta geçebilir. Oyunu benim gibi 810 liraya alan bir insan bunu oynamak için bir de uyumlu bir gamepad almak ZORUNDA. Başta logitech ürünleri göze batıyor. Zaten sadece iki seçenek var kolay erişilebilir durumda olan; f310 (malzemesi kalitesiz, çok dikkatli kullanmak gerekiyor, yedek parçası çok zor bulunuyor) fiyatı 600 liralara dayandı. F710 ise başlı başına bir saçmalık. Kablosuz bir ürün ile oyun oynamak genel anlamda zaten eksidir ama bir de fifa oynuyorsan anlık sorunlarla çılgına çevirebilir. Ürünlerin ikisi de berbat malzemelerden oluşuyor. Bu arada 750 tl civarı bir fiyata f710 almayın, aldırmayın, paranızı çöpe atın aynı şey. Ürünü sadece iki ay kullandıktan sonra her tarafında, özellikle arka bölümde soyulmalar ve yapış yapış olma hissiyatı bu ürünün ne kadar kalitesiz malzemeden üretildiğinin de kanıtı zaten. Şimdi bir daha düşünelim; emek hırsızlığını oyunun kırılmasını bekleyenler mi yapıyor yoksa oyun yapımcısı ve onların en büyük destekçisi olan logitech gibi firmalar mı? bir oyunun neden gamepad seçme sorunu olur? bu da çok büyük bir sıkıntı mesela. Sanane arkadaş benim hangi oyunu neyle oynayacağımdan. Herkes bir gamepad için 750 tl vermek zorunda gibi bir kural olmuş bu adeta. Üstelik gamepadlerin hurdadan farkı yok. :)

Konuyu hortlatıyorum ama hala kırılmamış, kırılacak gibi de durmuyor. Ama neden? Çok büyük firmalar korsanla deli gibi mücadele eden firmaların oyunları akşamına kırılırken unbound neden kırılmıyor ya da kırılamıyor?

Konuyu hortlatıyorum ama hala kırılmamış, kırılacak gibi de durmuyor. Ama neden? Çok büyük firmalar korsanla deli gibi mücadele eden firmaların oyunları akşamına kırılırken unbound neden kırılmıyor ya da kırılamıyor?

EA müsaade etmez hocam FIFA'ya etmediği gibi EA çok hassas bu konuda önlemini kesinlikle almıştır.

Geri
Yukarı