Nintendo Switch Lite alınır mı?

isdalwa

Decapat
Daha fazla  
Selam anneannemin köyde bir evi var ve ara sıra orada kalmak zorundayım ve düşük hızlı bir interneti var. Orada zaman vakit gecmiyor bende mini bir el konsolu almak istiyorum. Aklımda Nintendo Switch Lite var ama biraz arastirdim 2. el steamdeck ve düz Nintendo switch almayı da düşündüm. Dediğim gibi koydeki internet uydudan ve hızı dusuk sizce hangisini tercih etmeliyim veya bu konsollar haricidinde bir oneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam anneannemin köyde bir evi var ve ara sıra orada kalmak zorundayım ve düşük hızlı bir interneti var. Orada zaman vakit gecmiyor bende mini bir el konsolu almak istiyorum. Aklımda Nintendo Switch Lite var ama biraz arastirdim 2. el steamdeck ve düz Nintendo switch almayı da düşündüm. Dediğim gibi koydeki internet uydudan ve hızı dusuk sizce hangisini tercih etmeliyim veya bu konsollar haricidinde bir oneriniz var mı?
Bütçeniz nedir ona göre öneri yapabilirim

Kirdirmanizi oneririm eger alirsaniz.

Vallahi hikayeli oyun veya Fortnite gibi seyleri severim konsol icinse eger 12000 son bütçem ama Lite 6K oldugu icin cok daha cazip geliyor.

Vallahi hikayeli oyun veya Fortnite gibi seyleri severim konsol icinse eger 12000 son bütçem ama Lite 6K oldugu icin cok daha cazip geliyor.
Hocam steam deck öneririm ama steam deckte fortnite oynamak içi bazı ayarlar yapmanız gerekiyor onların vidyosu youtube var

Ama illa el konsolu olsun demezseniz ve takabileceğiniz bir TV varsa xbox series s daha iyi olur
Xbox Series S 512 GB SSD Oyun Konsolu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
2. Ellerinide 6-7bine bulunabilir
Bunu alırsanız Gamepassde alabilirsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı