Nintendo Switch Lite alınır mı?

GiAcki

Femtopat
Daha fazla  
CFW'li bir tane nintedo Lite buldum sizce alınır mı? Bazı yerlerde gördüm Switch'in ban yeme riski varmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben CFW'li oled kullanıyorum. Özellikle seyahat ediyorsanız ya da yolda çok zamanınız geçiyorsa kesinlikle öneririm. Ben her ayın yarısını başka şehirde geçiriyorum. Atıyorum çantama uçakta yolda evde her yerde keyfim gibi oyun oynuyorum. Normalde kaçak oyun almayı hiç sevmem ama Switch piyasası aşşşırı pahalı olduğu için CFW iyi iş görüyor o noktada. Ama zaten bir bilgisayarınız varsa ve sadece evde oynayacaksanız çok alınacak bir yanı yok bence. Ama ucuz bir alet güzel iş görüyor

Ben CFW'li OLED kullanıyorum. Özellikle seyahat ediyorsanız ya da yolda çok zamanınız geçiyorsa kesinlikle öneririm. Ben her ayın yarısını başka şehirde geçiriyorum. Atıyorum çantama uçakta yolda evde her yerde keyfim gibi oyun oynuyorum. Normalde kaçak oyun almayı hiç sevmem ama Switch piyasası aşırı pahalı olduğu için CFW iyi iş görüyor o noktada. Ama zaten bir bilgisayarınız varsa ve sadece evde oynayacaksanız çok alınacak bir yanı yok bence. Ama ucuz bir alet güzel iş görüyor.

Hocam bende PC yanina aldım evde kullanıyorum gene de zevki cok iyi bende cipsiz Zelda Edition OLED aldım oyunlari pek pahalı degil bence ucuza alma yontemi var yani ilk etapta cipsiz alip keyfini çıkarıp sonradan ciplemek daha mantıklı bence.

Hocam bende PC yanina aldım evde kullanıyorum gene de zevki cok iyi bende cipsiz Zelda Edition OLED aldım oyunlari pek pahalı degil bence ucuza alma yontemi var yani ilk etapta cipsiz alip keyfini çıkarıp sonradan ciplemek daha mantıklı bence.
Bende önceden Lite vardı. Oyunlu bir hesapla beraber almıştım aşırı fazla oyun vardı içinde Zelda witcher o bu. Baya öyle oynadım sonra sattım bir süre sonra OLED aldım. Daha rahat oyun deniyorum güzel oluyor.

Hayırlı olsun

CFW'li bir tane nintedo Lite buldum sizce alınır mı? Bazı yerlerde gördüm Switch'in ban yeme riski varmış.

Switch Lite öyle kolay kolay kırılabilen bir cihaz değil. Ayrıca Switch pek önermem. Zelda'yı emulatörle bal gibi oynarsınız. 30 FPS'de oynamak yerine bilgisayarınız iyiyse 60 FPS rahat çalışır. Sony PS Vita 2 çıkaracak gibi haberler dolanıyor etrafta. Son zamanlarda bir sürü de el konsolu çıktı. Ayrıca Switch 2 de yüksek ihtimal bu yıl geliyor. Bence bekleyin.

Bende önceden Lite vardı. Oyunlu bir hesapla beraber almıştım aşırı fazla oyun vardı içinde Zelda Witcher o bu. Bayağı öyle oynadım sonra sattım bir süre sonra OLED aldım. Daha rahat oyun deniyorum güzel oluyor.

Hayırlı olsun.

Hayırlı olsun bende bugün tears of the kingdom ve Mario wonder alip Switch OLED'in tadını çıkaracağım inşallah.

Geri
Yukarı