Nintendo Switch Lite alınır mı?

Alınır kesinlikle ben kullanıyorum, sorularınızı alabilirim.
OLED'e döndüm hocam OLED alacağım. Bir süredir araştırıyorum ve bir kaç indirim gördüm e-shopta 7.5$ civarına bile oyunlar bulunuyor. Şu şu oyunları oynayacağım diye bir takıntım yok ondan dolayı oyun fiyatlarını takip ederek alınır gibi geliyor. Tabi yinede her türlü pahalı Steam, PS, Xbox gibi mağazalara göre.

Hocam ben konsol sahibi değilim ama ucuza oyun almak için şöyle bir seçenek var; ayarlardan bölgenizi Arjantin olarak değiştirirseniz Arjantin pazarına girmiş oluyorsunuz ve orada fiyatlar daha uygun oluyor. (örnek olarak Arjantin verdim oyundan oyuna değişiyor.) Bunun için şöyle bir site var bakabilirsiniz.

Bu arada 5.275 TL'ye bulduğunuz yerin linkini atarsanız sevinirim bende almayı düşünüyorum.

OLED'e döndüm hocam OLED alacağım. Bir süredir araştırıyorum ve birkaç indirim gördüm e-shopta 7.5$ civarına bile oyunlar bulunuyor. Şu şu oyunları oynayacağım diye bir takıntım yok ondan dolayı oyun fiyatlarını takip ederek alınır gibi geliyor. Tabii yine de her türlü pahalı Steam, PS, Xbox gibi mağazalara göre.

Güzel fikir bende tüm oyun konsollarını kullanmış biriyim ama hiç aklıma satın almak gelmemişti o yüzden 2 gün önce Switch Lite ve PlayStation 5 satın aldım.
Kusura bakmayın biraz kötü çektim bunu. :)

CF909E66-31B9-4017-B3E1-EA961A2EEEC2.jpeg

Switch Lite:

8C78C77B-5C23-4452-9E5F-E1DBE3676A3D.jpeg

7B063BA6-EA7D-4DB4-9AEF-2C6B217046E4.jpeg

Benim yiğenlerde OLED modeli var biraz kullandım ve çok çafçaflı ve hoş bir cihaz özellikle taşınabilir olarak kullanıyorsanız.
Ekranın kalitesi “evde düz V2 ve Lite var onlar ile kıyasladım” diğer modellere göre kat ve kat daha iyi ve bataryası en iyi giden modeldir.

Güzel fikir bende tüm oyun konsollarını kullanmış biriyim ama hiç aklıma satın almak gelmemişti o yüzden 2 gün önce Switch Lite ve PlayStation 5 satın aldım.
Kusura bakmayın biraz kötü çektim bunu. :)

Eki Görüntüle 1646912

Switch Lite:

Eki Görüntüle 1646913

Eki Görüntüle 1646914

Benim yiğenlerde OLED modeli var biraz kullandım ve çok çafçaflı ve hoş bir cihaz özellikle taşınabilir olarak kullanıyorsanız.
Ekranın kalitesi “evde düz V2 ve Lite var onlar ile kıyasladım” diğer modellere göre kat ve kat daha iyi ve bataryası en iyi giden modeldir.
O zaman OLED + Zelda BOTW = 10.000TL Hayırlı olsun gg wp Türkiyem. Bir konsol + 1 oyun 10.000TL 😂

O zaman OLED + Zelda BOTW = 10.000TL Hayırlı olsun gg wp Türkiyem. Bir konsol + 1 oyun 10.000TL 😂
Hocam OLED modeli burada daha ucuz:

BOTW:

8.700’e geliyor.

Ben Lite modelini daha çok sevdiğim için Lite alıp geçtim.

Hocam OLED modeli burada daha ucuz:

BOTW:

8.700’e geliyor.

Ben Lite modelini daha çok sevdiğim için Lite alıp geçtim.
8.000TL diyor. 1.250TL de oyun desek = 9.250TL eh 10.000'e pekte bir şey kalmamış.

Bende Switch Lite alacağım ve ne oldu ne aldınız.

Yeni konu açın ve beni etiketleyin. Yardımcı olacağım. Konu da mesaj kirliliği yaşanmasın.

Switch Lite'ın oyunlarına binlerce lira para verecekseniz alın çok güzel bir cihaz. Amacın sadece özel oyun ise 3DS/Wii. Amacın rekabetçi oyunlar ise Switch. Zamanında kullandım. Soracağınız soru varsa sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı