Rehber Note 8 Pro EvolutionX kurulumu

Hocam o yabancı adamın yaptıklarını Türkçe olarak yazdık buraya sadece.

Videosunu çekebilmek için cihazıma yeniden kurulum yapmam lazım.
Resimleri silmeseydim daha güzel olurdu ama sildim maalesef :(
Yaptığınız zaman haberim olsun o zaman yükleyeyim :D Telefonumu tamamen çökertmek istemiyorum :( ama bu romuda kurmak istiyorum. Beklerim acelem yok şimdilik. Zaten hala miui 13 Falanda gelmedi, ne zaman geleceği mechul

Ya da buraya yazdığım şeyleri bilgisayara Teamviewer ile bağlanıp da yapabilirim.
Size kalmış.

Çok fazla uygulama kullandığımdan onları tekrar yüklemek bana eziyet oluyor, o nedenle aşırı fazla da sıfırdan kurulum yapmak istemiyorum.

Kabul ederseniz haftasonu yapabiliriz.

Hocam BRP kurulumundan başlayarak anlatmayın, rehberlerinizi ayırın, tabii zamanınız olursa. Custom Android kısmı için rehber eksikliği var herhalde. Onun harici kapsamlı ve harbi olmuş.

Uyguladığım bütün adımları sıradan anlattım arkadaşlar.
Kurulumdan önceki şeyleri yapmanız zaten şart.

Olayın özü şu:

Verdiğim tüm yazılımları ve dosyaları indiriyorsunuz.

Sonra BRP boot edip işlemleri yapıyoruz.
Başka zor bir şey yok aslında.

Ama sırf bunun için bir video çekebilirim.
Bu cihaza kuracaklar için yararlı olacaktır.
Yöntem sadece bu cihaz için.

Uyguladığım bütün adımları sıradan anlattım arkadaşlar.
Kurulumdan önceki şeyleri yapmanız zaten şart.

Olayın özü şu:

Verdiğim tüm yazılımları ve dosyaları indiriyorsunuz.

Sonra BRP boot edip işlemleri yapıyoruz.
Başka zor bir şey yok aslında.
Yokta hiç görmediğim anlamadığım için anlamıyorum :D Birde bilgisayara bağlanıp nasıl yapacağız ki sonuçta telefondan yapıyoruz işlemleri :) Dosyaları download telefon klasörüne attık diyelim hepsini. Telefondan yapılıyor işlemler herhalde

Yokta hiç görmediğim anlamadığım için anlamıyorum :D Birde bilgisayara bağlanıp nasıl yapacağız ki sonuçta telefondan yapıyoruz işlemleri :) Dosyaları download telefon klasörüne attık diyelim hepsini. Telefondan yapılıyor işlemler herhalde
Ben baştan alacağım her şeyi, kafanız karıştı anlaşılan.
Dosyaları indirdikten sonra cihazı Minimal ADB üzerinden FastBoot'a alırım, sonrasında cihaz sizin önünüzde olacağı için yazarım ya da izin alabilirsem Discord'u veririm oradan konuşup yaparız.
Normalde verilmesi yasak.

Bu arada cihazınız kaçak mı TR cihazı mı?

Dosyaları indirdikten sonra cihazı Minimal ADB üzerinden FastBoot'a alırım, sonrasında cihaz sizin önünüzde olacağı için yazarım ya da izin alabilirsem Discord'u veririm oradan konuşup yaparız.

Tr cihazı

TW için yasak olmaması lazım.

Geri
Yukarı