Çözüldü Oculus Quest 2 kendi içine oyun yüklenir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Benim güçlü bir bilgisayarım yok, Half-Life Alyx oynamak istiyorum diyelim. Kendi mağazasından satın alsam kendisi oynatır mı?

Çözüm
Benim güçlü bir bilgisayarım yok, Half-Life Alyx oynamak istiyorum diyelim. Kendi mağazasından satın alsam kendisi oynatır mı?

Half-Life Alyx Oculus mağazasında mevcut değil o yüzden o oyunu oynayamazsınız. Quest 2 için PC'ye ihtiyacınız yok. Sadece PCVR oyunlarını oynamak için gerekiyor fakat kendi mağazasında bayağı oyun var zaten.

Oculus mağazasında bulunan oyunlara bu linkten bakabilirsiniz.

Half-Life Alyx Oculus mağazasında mevcut değil o yüzden o oyunu oynayamazsınız. Quest 2 için PC'ye ihtiyacınız yok. Sadece PCVR oyunlarını oynamak için gerekiyor fakat kendi mağazasında bayağı oyun var zaten.

Çözüm
Half-Life Alyx Oculus mağazasında mevcut değil o yüzden o oyunu oynayamazsınız. Quest 2 için PC'ye ihtiyacınız yok. Sadece pcvr oyunlarını oynamak için gerekiyor fakat kendi mağazasında bayağı oyun var zaten.

En çok Half-Life Alyx için istiyordum, vazgeçtim sanırım..

Half-Life Alyx için o cihaz alınmaz. Onu oynayıp kenara atarsınız paranız boşa gider.

Tabii ki diğer oyunları da oynayacaktım, ancak en çok alma isteğim Half-Life Alyx yüzündendi, yoksa job Simulator falan bir sürü güzel oyun var.

Half life alyx için o cihaz alınmaz. Onu oynayıp kenara atarsınız paranız boşa gider.
Abartmasak mı? Oyunu oynatabilicek seviye de bir cihaz ve o kadar da çamur gibi oynatmıyor. PCVR için tek gerekli olan sağlam bir bilgisayar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Abartmasak mı? Oyunu oynatabilicek seviye de bir cihaz ve o kadar da çamur gibi oynatmıyor. PCVR için tek gerekli olan sağlam bir bilgisayar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu videoda ne anlatıyor?

Tek gerekli olan sağlam bir bilgisayar diyorsunuz ama abartmasak mı? Diyorsunuz. Açar mısınız sağlam bilgisayarı? Ne kadar sağlam? Sanal gerçekçilik zırvası baydı. Dandik mobil oyunlar oynatıyorlar gözlük üzerinden. Birkaç güzel oyun hariç. Beat saber filan.

Anlatılan bir şey yok. Cihazın alınmaması için bir sebep yok eğer sağlam bir bilgisayarınız var ve Half-Life tarzı oyunlar oynamak istiyorsanız. Performans olarak sizi üzecek bir cihaz değil fakat şunu söylemek isterim ki PCVR oyunları genellikle bilgisayara bağlı.
Half life tarzı oyunlar? Kesinlikle almayın bu arkadaşın vr konusunda bir bilgisi yok galiba.

Geri
Yukarı