Offline oyunlar için hile nasıl yazılır?

Bunu diyen birinin mühendis olacağına inancım sıfır. Sabah yediğim domates mühendis olur, sen olamazsın.

İnsan bir açıp bakar. Sitesini görür. Açık kaynak olduğunu görür. Sorun olmayacağını görür. Paylaşılan .exe'ye inanmıyorsa oturup kendi derler. Hatta ve hatta kullanılan dilleri görüp bunları öğrenirsem benzerini yapabilme şansım olur diye düşünür. Hatta hatta hatta forumu görüp burada arayayım, yoksa da isterim, belki birisi Cheat Engine kullanarak yapar der.

Verilen tavsiyeler boşuna. Okulda verilen eğitimlerde işe yaramayacağı düşünülen derslerin çoğu düşünce yapısını denetlemiş oluyor. Kimin kaldığı belli.

Pointerları öğrenmek 1 yıl mı sürüyormuş?

Hocam arkadaş küçük daha anlayışlı olmalıyız. Bizde anamızın karnından PC ile doğmadık.

Elinin altındaki imkanları kullanabilme kapasitesine sahip birisi gelip burayı bulmuş. O kişi bilmediği bir şeyi en azından fikir sahibi olacak kadar araştırıp o şekilde cevap verebilir. Bilgisayardan bağımsız bir şey bu.

Aslında bilgisayarla alakalı biraz çünkü bazıları hiç bilmediğinden virüs yemekten korkar biz çok çekinmeyiz halledebileceğimiz için ama herkes aynı düşünemiyor.

Pointerları öğrenmek 1 yıl mı sürüyormuş?
Karşıdakinin öğrenme kapasitesini ölçebilecek bir makinem olmadığı için söylenmiş bir sözdür.

Aslında bilgisayarla alakalı biraz çünkü bazıları hiç bilmediğinden virüs yemekten korkar biz çok çekinmeyiz halledebileceğimiz için ama herkes aynı düşünemiyor.

Bunu rahatlıkla Sosyal'e bakarak söylüyorum @Vavien. Haklı. Sosyal'de açılmış Yazılımcı, Programcı vs olacağım konularının yüzde 10'u araştırarak gelip konu açanlardan oluşuyor. Hatta geçen gün yazmıştım. Hocam adam rehber hazırlamış konuyu açarkende mi bakayım öyle açayım demedin diye sormuştum. Ben söyleyince bakmıştı. Sonuç açılmış konuya baktı. Bakarak gelseydi hangi yöne gidecekse o konu hakkında daha iyi cevap alacaktı. Sonuç olarak fark ettiğim şey araştırma çoğunlukla 0 ama konu en iyi en kısa yoldan nasıl yazılımcı olup köşeyi dönerim.

Son düzenleme:
Karşıdakinin öğrenme kapasitesini ölçebilecek bir makinem olmadığı için söylenmiş bir sözdür.

Bunu rahatlıkla Sosyal'e bakarak söylüyorum @Vavien. Haklı. Sosyal'de açılmış Yazılımcı, Programcı vs olacağım konularının yüzde 10'u araştırarak gelip konu açanlardan oluşuyor. Hatta geçen gün yazmıştım. Hocam adam rehber hazırlamış konuyu açarkende mi bakayım öyle açayım demedin diye sormuştum. Ben söyleyince bakmıştı. Sonuç açılmış konuya baktı. Bakarak gelseydi hangi yöne gidecekse o konu hakkında daha iyi cevap alacaktı. Sonuç olarak fark ettiğim şey araştırma çoğunlukla 0 ama konu en iyi en kısa yoldan nasıl yazılımcı olup köşeyi dönerim.
Bu konuyla ilgili hiç rehber bulamadım o yüzden açmıştım. Şimdi c++ indiriyorum ordan başlıcam teşekkürler herkese.

Geri
Yukarı