Online oyunların iğrenç kitlesi

reredo

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Birkaç senedir CS:GO oynarım ama her girdiğimde oyuna ve kitlesinde daha da sinirleniyorum. 12-13 yaşındaki küfürbaz Ruslar, her öldüğünde öldüren kişinin anasına sülalesine söven toxic Türkler ve en ufak hatan da seni öldüren veya oyunu sabote eden beyin yoksunları. Birkaç aydır LoL oynuyorum oranın kitlesi daha beter zaten. GTA Online giriyorum gırla hile dolu. Valorant zaten Full küfürbaz küçük çocuk dolu. Bu toksix kitleler yüzünden Online oyunlardan bayağı soğudum. Hikayeli oyunlar her zaman favorimdir ama bu aralar pek giresim yok üstüne bu iğrenç Online oyun kitlesi de gelince iyice oyunlardan soğuyorum. Online oyuncularına soruyorum nasıl dayanıyorsunuz ve oynamaya devam ediyorsunuz vallahi merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç senedir CS:GO oynarım ama her girdiğimde oyuna ve kitlesinde daha da sinirleniyorum. 12-13 yaşındaki küfürbaz Ruslar, her öldüğünde öldüren kişinin anasına sülalesine söven toxic türkler ve en ufak hatan da seni öldüren veya oyunu sabote eden beyin yoksunları. Birkaç aydır LoL oynuyorum oranın kitlesi daha beter zaten. GTA Online giriyorum gırla hile dolu. Valorant zaten Full küfürbaz küçük çocuk dolu. Bu toksix kitleler yüzünden Online oyunlardan bayağı soğudum. Hikayeli oyunlar her zaman favorimdir ama bu aralar pek giresim yok üstüne bu iğrenç Online oyun kitlesi de gelince iyice oyunlardan soğuyorum. Online oyuncularına soruyorum nasıl dayanıyorsunuz ve oynamaya devam ediyorsunuz vallahi merak ettim.

Elbet bir gün radyant olacağım dostum...

Geri
Yukarı