Ücretsiz Opera GX bedava Discord Nitro üyeliği dağıtıyor

Ne kadar süreyle discord nitro veriliyor?

1 aylık verirler ne verecekler. Onun için de bunların databaseine kart bilgilerini gömdürmüş olacaksın. O yüzden sevmiyorum bu olayı. Eskiden bir şirket ücretsiz üyelik vb. dağıtacaksa kod verirdi insanlara.

1 aylık verirler ne verecekler. Onun için de bunların databaseine kart bilgilerini gömdürmüş olacaksın. O yüzden sevmiyorum bu olayı. Eskiden bir şirket ücretsiz üyelik vb. dağıtacaksa kod verirdi insanlara.

Haklısınız ama Discord bayağıdır böyle yapıyor hep, uzun zamandır kod görmedim hatta hiç görmemiş bile olabilirim.

User Agent Switcher'la Opera seçin. Spyware virüslü Çinli tarayıcı indirmenize gerek kalmıyor.

2023-12-17_21-27-33.png

Haklısınız ama Discord bayağıdır böyle yapıyor hep, uzun zamandır kod görmedim hatta hiç görmemiş bile olabilirim.

Uygulama üzerinden claim yapamazlar mı? Atıyorum bu Opera yazılımını indirdin, orada bir "Discord ile bağlan" tuşu olsun, hesabınla onay verdikten sonra eğer 1 sene içinde Nitro almadıysan eklensin.

Komik abi ne bileyim 3 kuruş değerinde şey için kart bilgilerini istemeleri. Senelik verse anlarım da aylık nedir.

Uygulama üzerinden claim yapamazlar mı? Atıyorum bu Opera yazılımını indirdin, orada bir "Discord ile bağlan" tuşu olsun, hesabınla onay verdikten sonra eğer 1 sene içinde Nitro almadıysan eklensin.

Komik abi ne bileyim 3 kuruş değerinde şey için kart bilgilerini istemeleri. Senelik verse anlarım da aylık nedir?

Klasik işte Opera GX ve Discord da bilgileri hüpletmeyi sever ikisi birleiince böyle saçma şeyler ortaya çıkıyor. Ve bu hep oluyor.

Geri
Yukarı