Ücretsiz Opera GX bedava Discord Nitro üyeliği dağıtıyor

Kart mı istiyor bir de, insan gider kod verir o ne öylekran kartı cüzdandan çıkaracak olsam parasıyla alırım Nitro'yu sizin dandik yazılımınıza mı kaldık.

Kod da olsa o kartı girmek zorundasınız. Discord kart girmeden almak yok artık. İşinize gelirse :D kart bilgisini Opera'ya değil, Discord'a veriyorsunuz. O da normal.

Bakiye yok falan diyor ne oluyor anlamadım.

Kart giriyorsun, karttan 74 TL çekiyor sonra iade ediyor. Doğrulama gibi bir durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Opera GX'i indiriyoruz vu bu siteye girip claim Now'a tıklıyarak alabiliyoruz.
Düzeltme: Son 12 ay içinde Nitro üyeliği alamamış kullanıcılara veriyormuş.
Hem konumu çalmışsınız hemde benimkinden fazla popüler olmuş ilginç..

Sizin konunuzu indirim kategorisinde göremedim hem amacınız burada popüler olmakmı 😂😂🤣🤣. Komiksiniz vallahi komiksiniz ilahi @Scapter hocam vallahi çok komiksiniz bu forumdaki herkesin amacıda zaten popüler olmaktı. 🤣🤣🤣😂😂😂
Mesele popüler olmak değil dostum bir konu açacağın zaman konunun ismini aratırsın yoksa ona göre açarsın , Opera GX Nitro yazsaydın arama kısmına büyük ihtimal görecektin zaten. Kategoriden aramak ne alaka? bide elli tane emoji atmışsın sensin ilahi 😃

Mesele popüler olmak değil dostum bir konu açacağın zaman konunun ismini aratırsın yoksa ona göre açarsın, Opera GX Nitro yazsaydın arama kısmına büyük ihtimal görecektin zaten. Kategoriden aramak ne alaka? Bir de elli tane emoji atmışsın sensin ilahi 😃

Mesele popüler olmak değil mi bruh kendiniz bir önceki mesajınızda öyle dediniz. Velet olmayın vallahi açtığım konuyu sizden aldığımıda nereden çıkardınız? Forumda 11 mesajınız var 2'si boş beleş mesajlar burası böyle bir forum değil çocuk gibi davranıcaksanız diğer forumların kapısı açık oraya gidebilirsin.

Mesele popüler olmak değil mi bruh kendiniz bir önceki mesajınızda öyle dediniz. Velet olmayın vallahi açtığım konuyu sizden aldığımıda nereden çıkardınız? Forumda 11 mesajınız var 2'si boş beleş mesajlar burası böyle bir forum değil çocuk gibi davranıcaksanız diğer forumların kapısı açık oraya gidebilirsin.
Benim yakındığım nokta sizin konu açarken başkası açmış mı diye umursamamanız o zaman herkes aynı indirim veya bi haber hakkında bir sürü konu açar gereksiz olur, popüler kısmı umrumda değil burda insanlar bilgilensin diye konuyu açtım sadece benden sonra aynı konuyu açıp beni geçmeniz biraz ironik olmuş. Mesajlarımı stalklamışsınız heralde 🤣😂😂🤣🤣 gayet normal, merak ettiğim için sorduğum sorular var profilimde, cevap yazmadan önce birinin profilindeki mesajlara göre konudan bağımsız çıkarım yapmanızda baya komikmiş açıkçası🤣🤣😂🤣😂🤣

Bruh yazmış bide hahaha aynen kanka ben veledim

Burada insanların mesajlarının azlığına veya çokluğuna göre mi muamele yapılıyor ?

Benim yakındığım nokta sizin konu açarken başkası açmış mı diye umursamamanız o zaman herkes aynı indirim veya bir haber hakkında bir sürü konu açar gereksiz olur, popüler kısmı umurumda değil burada insanlar bilgilensin diye konuyu açtım sadece benden sonra aynı konuyu açıp beni geçmeniz biraz ironik olmuş. Mesajlarımı stalklamışsınız herhalde 🤣😂😂🤣🤣 gayet normal, merak ettiğim için sorduğum sorular var profilimde, cevap yazmadan önce birinin profilindeki mesajlara göre konudan bağımsız çıkarım yapmanızda bayağı komikmiş açıkçası🤣🤣😂🤣😂🤣

Bruh yazmış bir de hahaha aynen kanka ben veledim.

Burada insanların mesajlarının azlığına veya çokluğuna göre mi muamele yapılıyor?

Konuyu indirim kategorisinde açmadığınız için konuyu açıp açmadığınızı görmedim ve boş boş konuştunuz.

Gerçi doğru, siz 11 mesajınız olduğu için indirim kategorisinde konu açamıyorsunuz 😂🤣. Hepsi benim hatam kabul ediyorum.

Konuyu indirim kategorisinde açmadığınız için konuyu açıp açmadığınızı görmedim ve boş boş konuştunuz.

Gerçi doğru, siz 11 mesajınız olduğu için indirim kategorisinde konu açamıyorsunuz 😂🤣. Hepsi benim hatam kabul ediyorum.
Hala anlamamakta ısrar ediyorsunuz ve az mesajımla beni aşağıladığınızı zannediyorsunuz, yaşınız gerçekten çok küçük olmalı 😂🤣 Normal arama kısmına Opera GX Discord Nitro yazsanız görecektiniz zaten benim konumu neden boş uzatıyorsunuz anlamıyorum

Geri
Yukarı