Orijinal ayakkabı alabiliyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet alabiliyorum, ayakkabida genelde Mustang markasindan sasmiyorum sagligim icin. Ve hayir zengin degilim sadece sagligim benim ve bazi insanlar icin cok önemli :)

400 liraya taş gibi Nike alacağıma 200 TL'ye halı rahatlığına Lescon aldım. Öneririm.
Lescon'u övüp Nike taş demekte tam ironi. Yani sırf Lescon yerli malı diye boş boş övmeyin. 400 liradan elbette daha ucuza yerli mali kaliteli ayakkabı da başka yabanci kaliteli ayakkabilarda var. Elbette bu kadar pahali ayakkabi almaya da gerek yok.

Dolar 1 artıyor mağazalar 3 arttırıyor.
Her türlü pisliği, yolsuzluğu yapin, ekonomiyi batirin yok mağazalar artırıyor, yok esnaf pahali satiyor, yok manav sebze meyveleri 2-3 kat fiyatina satiyor sonra da istikamet tanzim kuyruklari. Tam anlamiyla rezilsiniz ne yapsalar sizin gibilere yeridir gerçi ondan da uslanmazsiniz o da ayri.

Malum seçim öncesi halkı zora sokma çabaları.
Bu yazıyı sansürledin bu siyasi mesaj olmuyor yani şimdi öyle mi? Bak millete zoruna gidince işi siyasete çekmeyin demeyi biliyorsun, işine gelince ise mesaj sansürleyerek siyasi mesaj atmiyorum olmuyor bu tamam mi?

Halk zaten perişan halde bunu yapan da esnaflar, manavlar, mağazalar değil bu ülkeyi bataklığa, krize sokanlardir bunlara tek bir laf atmiyorsunuz, sanki bu durumların nedeni esnaf, mağazacilar, manavcilar gibi algı yapmayin A haber izleyicisi karşında yok, sen kendin ATV türevleri ve lağım medyasıni kendine rehber edindiğin için bu görüşüne şaşırmamak gerekiyor aslinda.

Ne de olsa sizin dolariniz varsa bizim de Allahimiz var diyen birini alkışlayacak kadar bilgisiz, dünyada ne olduğundan habersiz insanlarsiniz.

Marmara Forum'da 565 TL olan spor ayakkabıyı Morhipo'dan indirimle 265 TL'ye aldım. Gayette herkes ayakkabı alabilir.
Herkes Harley, Camper, Adidass, Nike giyecek diye bir kaide yok. :D
Ayakkabıların çoğu ucuz.

Son düzenleme:
Bu yaştan sonra ayak pek değişmeyeceğinden kışlık botları kolay kolay değişmeyiz. Her duruma göre 3 adet ayakkabı öneririm bot, spor ve kundura. Malum hayatta üçünün de kullanım alanları var.

Kundura neredeyse hiç değişmez. Kışlık botlar ne kadar dayanırsa 4-5 sene. Spor ayakkabı 1 yıl. Her yıl 150-200TL lik kalın taban olanlardan alırım rahat bir şekilde kullanırım. Ortaokula giderken abim güreşi bıraktığı için ayakkabılarını bana vermişti böyle bileğe kadar bağlıyorsun kırmızı güreşçi ayakkabısı. Onun kadar rahat ve dayanıklı ayakkabı ömrümde giyinmedim. 4 sene kadar kullandım kaybolmasa bir 4 sene daha gideri vardı. Size de öneririm benim giyindiğim ayakkabı buydu.

Ben de 48.5 giyiyorum, hayır zorlanmıyorum. 😁 Sizin aklınızdaki gibi devasa bir fark yok. 45 numaraya genelde büyük derler, ondan 3-4cm daha uzun olduğunu düşün işte.
Ula nazar değdirdiniz sevine sevine aldım bugün öğlen geldi kalıbı darmış önden vuruyor.🙂Sözde 32.5cm 48.5 denk geliyor tabloda benim ayak 32.2cm.

Son düzenleme:
Nike verilen parayı hak etmiyor. Ürünleri kalitesiz. Ben hiç beğenmiyorum. Adidas ve ya Reebok bu konuda daha iyi.

Ben yıllardır Kinetix kullanıyorum. Ürünler her ne kadar oldukça rahat olsa da bazen sorunları olabiliyor. Buna rağmen fiyatını sonuna kadar hak ediyor ama bir Nike ayakkabı kadar da kaliteli değil. Zaten olmasını bekleyen de yok.

Bence verilen paraları hak eden firmalar New Balance ve Reebok. İki firmanın da güzel modellerini 350TL altına almak mümkün ayrıca.

Eskiden Converse çok iyiydi fakat artık gereksiz derece fazla para istiyorlar. Lise zamanlarımda en güzel modellerini 90-150TL arasında alabiliyordum.

N11 Reebok Emekspor mağazasına bakabilirsin.

Oyunuzu daha dikkatli atın :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı