Orijinal ayakkabı alabiliyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir çok ayakkabı markası var. Bir çoğu konkordato vermiş durumda ama 100-200TL aralığında bir çok model mevcut. Erkek ayakkabı markalarını saymama gerek yoktur heralde arayıp bulabilirsiniz. Sadece Nike, Adidas, Puma, Reebok vb. markalardan ibaret değil. Alım gücünüz yetmiyorsa kendi bütçenize göre markalara bakmanız lazım. Bu Türkiye gerçekleriyle alım gücümüz düşmeye mahkum.

Nike Runallday aldım 160 liraya :). 320'den inmişti.

Bir daha Nike indirime girse affetmem. Yeşil Runallday alırım.

İçinde bulunduğumuz ekonomik durumda indirimsiz bir ürün almak artık lüks oldu. Artık yedisinden yetmişine herkes ufak da olsa indirim kovalıyor. İndirim yakalarsanız siz kazanırsınız. Bunun için de piyasayı dolaşmak gerek.

Bir de ayakkabı tenimize temas eden bir ürün. Bu yüzden kalitesiz ürünlerde her türlü sağlık sorununa yol açabilir. Çok üst seviye markaların ürünlerini alın diyen yok ancak çok alt seviyeye de düşmemek gerek. Nike al, baz model al. Veya NB al, baz model al. En azından malzeme kalitesinden emin olursun... 30 TL'ye de ayakkabı var. Param cebimde kalsın derken sağlığı da elinizin tersiyle itmeyin.

Bu yazıyı sansürledin bu siyasi mesaj olmuyor yani şimdi öyle mi? Bak millete zoruna gidince işi siyasete çekmeyin demeyi biliyorsun, işine gelince ise mesaj sansürleyerek siyasi mesaj atmiyorum olmuyor bu tamam mi?
Evet çekmek istemediğim için sansürledim. Sadece yorumum ve sen şu an çekmeye çalışıyorsun.
Neyse geçen konudaki painkiller'in lafı geldi aklıma devam ettirme lütfen.
https://www.technopat.net/sosyal/konu/istanbulda-yasayanlar-dikkatli-olun.668694/page-3#post-3937692

Uygun fiyata bulursam Nike alıyorum ama öyle rakiplerine göre çok iyi ayakkabıları olduğunu da düşünmüyorum. Alternatif olarak çok fazla marka var. Belirli bir seviyenin altına düşülmediği sürece, çok güzel modeller bulabilmek mümkün. Marka için çok fazla para vermeye gerek yok bence.

Marka takıntısı yaparsanız hayat boyu bu sorunu yaşarsınız. Tabi zengin olmazsanız.

Fiyatlar uçtu doğrudur fakat 300-400TL'de abartılı olmuş. Ayakkabıyı nereden aldığınıza da bağlı tabii. Mesela ben son olarak Puma Roma Basic aldım, bir çok yerde 349, 379TL gibi fiyatlar yazıyor ve mağazaya gittiğinizde bu fiyatları çekiyorlar. Hepsiburada'dan indirimde 228TL'ye aldım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı