Orijinal Vans alınır mı?

taktaktak

Hectopat
Sizce orijinal Vans almak mantıklı mıdır? Sahtesini kullanıyorum çok beğendiğim için boğazlısını almayı düşünüyorum. 1427 TL civarı bir şeydi. Sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka 470e almıştım 1.5 yıl önce daha geçen ay attım çöpe her yeri patlamıştı bence alınır ama bu paraya değer mi orası sende kalır?
Bende Nike ayakkabı almıştım 3 sene önce yıkaya yıkaya hala daha giymeye devam ediyorum ne açılma ne patlama hiç bir şey yok :D Orijinal almak her zaman daha karlı. Ha tabii baktığın zaman burada 1.5k olan ayakkabı yurt dışında 50-100 dolar hatta Vans dediğimiz marka popüler bir marka bile değil :D

Bence fiyatını hak etmeyen bir model. Üstelik artık herkeste var. Çakmasıyla gezen de orijinaliyle gezen de. Bence indirimde Blazer kovalayın. Geçen Hopi indirimi ile yaklaşık 700 TL'ye almıştık. Çok giymiyorum bile. Hele bu aylarda bilekli ayakkabı çok kötü oluyor bence. Converse, Vans, Blazer, bazı markaların mid modelleri falan.

Kanka 470e almıştım 1.5 yıl önce daha geçen ay attım çöpe her yeri patlamıştı bence alınır ama bu paraya değer mi orası sende kalır?
20 Aralıkta, PrimeDay indiriminde 375 liraya aldığım UnderArmour ayakkabı şu an 940 lira. Geçmişi unutma vakti çoktan geldi maalesef.

Sizce orijinal vans almak mantıklı mıdır? Sahtesini kullanıyorum çok beğendiğim için boğazlısını almayı düşünüyorum. 1427 TL civarı bir şeydi. Sizce alınır mı?

Bence indirimi bekleyin. Bazen çok düşüyor fiyatları. Ben boğazlısını 620TL'ye almıştım bu sene kış aylarında. Ayrıca House of superstep gibi mağazalarda ucuza bulabilirsin.

Türkiye'de balon olan bir marka. Ayrıca ayakkabının şekli şemali gerçekten hoşuma gitmiyor. Daha çok Air Force 1 ve Air jordan 4 tercih ediyorum günlük giyimde ve vans a 700+ vermek saçma bana göre.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı