Vans alınır mı?

Bende vans filmore lacivert rengi var mükemmel bir ayakkabı çok kaliteli uzun süre kullanılacak ayakkabı her şeyin altına gidiyor linkini alta bırakayım

Bende vans filmore lacivert rengi var mükemmel bir ayakkabı çok kaliteli uzun süre kullanılacak ayakkabı her şeyin altına gidiyor linkini alta bırakayım.

Sağ olun hocam bende vans almaya karar verdim sadece rahatlık konusunda vansin pek iyi değil deniyor ama gittikçe aciliyormus.

Arkadaşım 2 seneye yakın kullandı bir modelini. Genel olarak kaliteli bir marka kumaşı ve dikişleri gerçekten sağlam.

Sağ olun hocam bende Vans'a karar verdim zaten bir ayakkabiyi en fazla 1 sene kullanıyorum 1 senede rahat götürür beni.

Sağ olun hocam bende vans almaya karar verdim sadece rahatlık konusunda vansin pek iyi değil deniyor ama gittikçe aciliyormus.

Sağ olun hocam bende Vans'a karar verdim zaten bir ayakkabiyi en fazla 1 sene kullanıyorum 1 senede rahat götürür beni.

Vallahi hocam şöyle söyleyeyim varsa 42.5 giyiyorum ayağım tarakli olmasına rağmen ne açılma ne patlama halen aldığım ilk günkü gibi yağmur çamur demeden giyiyorum alın pişman olmazsanız cidden özellikle attığım model cidden çok güzel tavsiyemdir çaktırmayın vanstan sponsorluk aldım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı