Orta düzeyde protein tozu önerisi

ARKNozomi

Centipat
Daha fazla  
Protein tozu önerisi bakıyorum da, bende şu an SS'nin dandik bir protein tozu var. Daha kaliteli bir şeye geçmek istiyorum. Aklımda Hardline Bigjoy falan var fakat Hardline'nin amino asitlerinin şişirildi falan söyleniyor. Bütçem orta düzeyde, bir Weider, Optimum alamam. Ne öneririrsiniz?

Big joy 2kg+ muzlu 300ML su ile kullan F/P temiz akari var.

Bigjoy sitesinde kupon kismina markus10 yaz indirim geliyor

Bilmiyorum ki şu an bende bigjoy düşünüyorum ama daha iyi birini bulabilir mi o fiayt aralığında? Proteinocean falan kaltieli gelmyior düzgün bir tane istiyorum BCAA oranları falan olarak kaltieli gelmiyor yani.

HIQ'nin protein tozu nasıldır bilginiz var mı aromaları hoşuma gitmişdi.

Son düzenleme:
Max bütçeniz nedir?

Hocam mysupplement su an efsane bir indirim sunuyor "ozan10" kodu ile, ne diyorsun alınır mı? Normalde yan firma acılmasının sebebi farklı bir pazara acılma sebebiyle olur. Bigjoy ile aynı hammaddeye sahip deniyor ama neden aynı ham madde oldugu halde daha ucuza satılıyor anlamadım.

Hocam mysupplement su an efsane bir indirim sunuyor "ozan10" kodu ile, ne diyorsun alınır mı? Normalde yan firma acılmasının sebebi farklı bir pazara acılma sebebiyle olur. Bigjoy ile aynı hammaddeye sahip deniyor ama neden aynı ham madde oldugu halde daha ucuza satılıyor anlamadım.

Mysupplement daha önce kuruldu bigjoydan, pazar payından dolayı daha pahalı olabilir. Ozan10 koduyla beraber alabilirsiniz.

Protein tozu önerisi bakıyorum da, bende şu an SS'nin dandik bir protein tozu var. Daha kaliteli bir şeye geçmek istiyorum. Aklımda Hardline bigjoy falan var fakat Hardline'nin amino asitlerinin şişirildi falan söyleniyor. Bütçem orta düzeyde, bir weider, optimum alamam. Ne öneririrsiniz?

Hardline.

Geri
Yukarı