Epic Games Overcooked! 2 - Gourmet Edition

Oyunu online oynamak için alacaksanız bence almayın. Dün bu oyunu satın alıp oynayım dedim. Online modu fena laglıydı. Oyunun kodlamasına bağlı olarakta, bu gecikmeyi iliklerinize kadar hissediyorsunuz. İleri hareket tuşuna basınca, beni sürekli 1 blok geriye atıyordu. Bu oyunda hız etkeni önemliyken gecikme olması insanı çıldırtıyor. Battlefield 1, de 300ms gecikme ile lagı pek hissedemezken bu oyunda hissedebiliyorum. Böyle ufak bir oyunda gecikmelerin bu kadar hissedilebilir olması garip geldi ne bileyim.

Steamde forum konularına bakın herkes şikayetçi online modunu bir türlü adam edememişler. Hareket tuşuna basınca karakterlerin animasyonlu yürüyüş hareketleri servere yükleniyor sanırım. Oysaki sadece komut olarak yüklese ve bu komutuda diğer oyuncuların bilgisayarları çözmeye kalksa lag sorunu ortadan kalkabilir.

Oyunu Online oynamak için alacaksanız bence almayın. Dün bu oyunu satın alıp oynayayım dedim. Online modu fena laglıydı. Oyunun kodlamasına bağlı olarak da, bu gecikmeyi iliklerinize kadar hissediyorsunuz. İleri hareket tuşuna basınca, beni sürekli 1 blok geriye atıyordu. Bu oyunda hız etkeni önemliyken gecikme olması insanı çıldırtıyor. Battlefield 1, de 300ms gecikme ile lagı pek hissedemezken bu oyunda hissedebiliyorum. Böyle ufak bir oyunda gecikmelerin bu kadar hissedilebilir olması garip geldi ne bileyim.

Steam'de forum konularına bakın herkes şikayetçi Online modunu bir türlü adam edememişler. Hareket tuşuna basınca karakterlerin animasyonlu yürüyüş hareketleri servere yükleniyor sanırım. Oysaki sadece komut olarak yüklese ve bu komutuda diğer oyuncuların bilgisayarları çözmeye kalksa lag sorunu ortadan kalkabilir.

Arkadaşlarım ile oynarken böyle bir sorun ile karşılaşmadım

Yeni konular

Geri
Yukarı