Oyun için ses kartı tavsiyesi

ASUS TUF gamigingin harici USB'li modelini buldum sizce kaliteli midir? Sadece ses kartını alacağım. Büyük ihtimal H5 ya da H7 kulaklığın harici ses kartı.

İş görürler al geç hiç yoktan iyiler. Ayrıyeten ASUS'un yazılımını da kullanabilirsiniz büyük ihtimalle.

Yanlışım yoksa Armoury Crate destekli olması gerek h7'nin.

Mesela bende ki Z506 sistem. Onboard ses kartıyla çamur gibi ses verirken aldığım Creative ses kartıyla her tizi her bassı berrak şeiklde duyabiliyorum. Eğer standart anakart kullanacaksanız ses kartı almalısınız. Sadece kulaklık için değil her şey için. Oyunlarda müziklerde her türlü kaliteyi hissediyorsun. Ama mesela MSI GODLIKE gibi ya da asususun en tepe modelini alacaksan anakart olarak ses kartına gerek yok.
merhaba, konu eski rahatsız ettiğim için özür dilerim.
bende de z506 var, creative almışsınız ama model belirtmemişsiniz. ben de uzun süredir almayı düşünüyorum da aldığınız modeli merak ettim. onun dışında tavsiye edeceğiniz başka kart varsa onu da söylerseniz çok yardımınız dokunur. teşekkürler.

Merhaba, konu eski rahatsız ettiğim için özür dilerim.
Bende de Z506 var, Creative almışsınız ama model belirtmemişsiniz. Ben de uzun süredir almayı düşünüyorum da aldığınız modeli merak ettim. Onun dışında tavsiye edeceğiniz başka kart varsa onu da söylerseniz çok yardımınız dokunur. Teşekkürler.

Merhaba.
Creative Sound Blaster Z SE, 24 bit.
Bu modeli aldım. Diğer kartlardan bilgim yok ama daha üst modelleri mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı